Horoskop miesięczny na wrzesień 2023 dla Ryby

Słońce przebywa w przeciwległej Pannie do 23 września, kierując uwagę na sprawy partnerskie, zarówno osobiste, jak i biznesowe. W dniach od 6 do 10 września Słońce znajdzie się w korzystnym aspekcie z dobroczynnym Jowiszem, co wpłynie korzystnie na komunikację oraz związki z obcokrajowcami, nauczycielami, rodzeństwem i sąsiadami. 15 września nów Księżyca w Pannie w trygonie do nieprzewidywalnego Urana, zapowiada początek znajomości, która ma szansę przerodzić się w przyjaźń. Między 17 a 21 września, Słońce w opozycji do Neptuna w waszym znaku, wprowadzi element braku zrozumienia intencji, jakie wam przyświecają, niektóre Ryby poczują się rozczarowane, ale trygon Słońca do potężnego Plutona, pod wpływem którego pozostaniecie od 19 do 23 września uświadomi wam, że dysponujecie dużą siłą, pozwalającą przetrwać nawet najtrudniejsze chwile. 23 września Słońce opuści przeciwległą Pannę i wkroczy do znaku Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym skupicie się na zarządzaniu wspólnym budżetem i poszukiwaniu źródeł finansowania. 29 września pełnia Księżyca w Baranie rozbudzi emocje w związku ze stanem finansowym i planowanymi inwestycjami, atmosferę podkręci odpowiedzialna za związki Wenus, która utworzy aspekty z niecierpliwym Marsem i nieprzewidywalnym Uranem.

Wenus przez cały miesiąc przebywa w radosnym Lwie, rozbudzając potrzebę doznawania przyjemności, 4 września powróci do biegu prostego, co pozwoli cieszyć się życiem. Między 16 a 18 września Wenus utworzy kwadraturę ze szczodrym Jowiszem, przyniesie powodzenie w związkach, możecie jednak przecenić swoje możliwości. W końcówce miesiąca Wenus znajdzie się w sekstylu do Marsa i w kwadraturze do Urana – trudno wam będzie zdecydować na czym bardziej wam zależy – na namiętnym związku czy osobistej niezależności.

Mars przebywa w Wadze przez cały miesiąc, kierując działanie na sprawy związane z zarządzaniem wspólnym budżetem, może wam jednak zabraknąć energii to upominania się o swoje, bo Mars w Wadze jest słaby i utrudnia relacje.

Merkury także przez cały miesiąc nie zmieni znaku, przebywając w przeciwległej Pannie, zwracając uwagę na umowy i negocjacje, w dniach 3 – 5 września, podczas trygonu z Jowiszem oraz 6 września, gdy znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, stworzy warunki do podpisana korzystnego kontraktu w dziedzinie edukacji lub podróży zagranicznych, warto jednak poczekać z ostatecznymi decyzjami do końca miesiąca, bowiem 15 września Merkury wyjdzie z retrogradacji a ponowne korzystne aspekty z Jowiszem oraz pomysłowym Uranem, stworzą warunki do podjęcia słusznych decyzji, z których partnerzy się nie wycofają.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *