Horoskop miesięczny na wrzesień 2021 dla Wodnika

Do 22 września, dopóki Słońce tranzytuje znak Panny, waszą uwagę zaprzątać będą planowane zakupy, odzyskiwanie długów, starania o dotacje lub wypłatę należnych świadczeń. Między 5 a 9 nów Księżyca w Pannie w trygonie do Urana w Byku zapowiada starania o kredyt lub rozpoczęcie nowej inwestycji, zwłaszcza w dziedzinie nieruchomości. Opozycja Słońca do Neptuna, pod wpływem której pozostaniecie od 12 do 16 września, ostrzega przed pomyłkami finansowymi, pozostańcie więc uważni i ostrożni dokonując większych transakcji.

Między 15 a 19 września trygon Słońca do Plutona podpowiada, że gotowi będziecie sięgnąć do rezerw, aby zrealizować swoje pragnienia, możecie też zostać poddani presji, ale pozostaniecie nieugięci w swoich dążeniach. 20 września pełnia Księżyca w znaku Ryb uświadomi wam na czym stoicie w kwestiach finansowych. 22 września Słońce wkroczy do życzliwego znaku Wagi, energię więc skierujecie na zdobywanie wiedzy oraz rozwój kontaktów międzynarodowych. Ostatnie dni miesiąca umocnią waszą zawodową pozycję, kiedy Słońce znajdzie się w korzystnym aspekcie z ambitnym Saturnem, będziecie jednak musieli wykazać się wytrwałością, konsekwencją i opanowaniem.

Merkury przebywa w Wadze przez cały miesiąc, dopiero 28 września zmieni bieg na wsteczny, stworzy więc wiele okazji do wykazania się wiedzą, zdolnościami komunikacyjnymi i umiejętnością negocjacji. Już na początku miesiąca, od 3 do 9 września, trygon Merkurego do Saturna w waszym znaku zaowocuje ustaleniami, które na długo pozostaną aktualne, natomiast trygon Merkurego do Jowisza w waszym znaku w dniach od 18 do 22 września, przyczyni się do sukcesów w kontaktach międzynarodowych lub publikacjach zagranicznych. Ostatnia dekada miesiąca zapowiada napięcie w relacjach z osobami posiadającymi władzę, wpłynie na to kwadratura Merkurego do Plutona.

Wenus w życzliwej Wadze między 4 a 8 września utworzy trygon z Jowiszem w waszym znaku, jednocześnie znajdzie się w kwadraturze do posesywnego Plutona, możecie spodziewać się dobrej relacji z obcokrajowcami, naukowcami lub prawnikami, ale nie unikniecie poczucia presji i przymusu. 10 września Wenus przejdzie do znaku Skorpiona, w którym nie może wyrazić pełni swego potencjału, relacje ze współpracownikami i przełożonymi będą dalekie od ideału, zwłaszcza między 15 a 19 września, podczas kwadratury Wenus do Saturna w waszym znaku. Również opozycja Wenus do Urana od 20 do 26 września doprowadzi do rewolucji. Wysiłki przyniosą wymierne finansowe efekty pod koniec miesiąca, kiedy Wenus znajdzie się w korzystnej konfiguracji z Neptunem i Jowiszem, wasze konto zasilą dodatkowe pieniądze, ale szybko zostaną wydane.

Do 15 września, dopóki Mars przebywa w znaku Panny, najbardziej aktywni będziecie w inwestowaniu lub pozyskiwaniu źródeł finansowania, zwłaszcza między 3 a 9 września, gdy Mars utworzy trygon z pożądliwym Plutonem. W drugiej połowie miesiąca Mars w życzliwej Wadze zachęci do intensywnego zdobywania wiedzy – w ostatnim tygodniu września trygon Marsa do Saturna w waszym znaku sprawi, że staniecie się bardzo skuteczni w nawiązywaniu kontaktów międzynarodowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *