Horoskop miesięczny na wrzesień 2021 dla Wagi

Do 22 września, dopóki Słońce przebywa w znaku Panny, możecie poczuć się osłabieni i pozbawieni energii, dlatego jest to dobry moment na odpoczynek, warto wziąć urlop i gdzieś wyjechać, bez względu na pogodę, ponieważ wasz organizm potrzebuje wzmocnienia i podładowania akumulatorów. W dniach od 5 do 9 września nów Księżyca w trygonie do nieprzewidywalnego Urana zafunduje wam niespodzianki, możecie nagle skorzystać z uzbieranego kapitału i wydać pieniądze na nowe inwestycje lub z dnia na dzień zdecydować się wzięcie kredytu. Od 12 do 16 września pilnujcie spraw zdrowotnych, ponieważ opozycja Słońca do Neptuna może wpłynąć na pojawienie się alergii lub trudnych do zdiagnozowania objawów chorobowych.

Między 15 a 19 września trygon Słońca do Plutona doprowadzi do próby sił z domownikami, ktoś zechce wywrzeć na was presje, aby osiągnąć coś, na czym mu zależy, pełnia Księżyca w Rybach, do której dojdzie 20 września, podkręci emocje, co może odbić się na samopoczuciu i osłabić was fizycznie. 22 września Słońce nareszcie wkroczy do waszego znaku, odzyskacie energię i motywację do działania, trygon Słońca do Saturna w ostatnich dniach miesiąca pozwoli zapanować nad okolicznościami i ugruntować zawodową pozycję.

Wenus przebywa w waszym znaku do 10 września, w dodatku między 4 a 8 września tworzy korzystny aspekt z Jowiszem i niepokojący z Plutonem, możecie więc liczyć na miłosne zauroczenie i wzrost namiętności. 10 września Wenus opuści wasz znak i przejdzie do Skorpiona, w którym jest słaba, uczucia skierujecie na zdobywanie pieniędzy. Z finansowymi ograniczeniami powinniście się liczyć między 15 a 19 września, podczas kwadratury Wenus do Saturna, natomiast opozycja Wenus do Urana w dniach 20–26 września, zapowiada niespodziewane wydatki lub nieudane inwestycje. Pod koniec miesiąca trygon Wenus do Neptuna i kwadratura z Jowiszem zapowiadają wygraną, ale pieniądze szybko się rozejdą.

Merkury przebywa w waszym znaku bardzo długo, ponieważ 28 września wejdzie w retrogradację, do biegu prostego powróci 18 października i dopiero 6 listopada was opuści, będziecie więc mieli wiele okazji, aby wykorzystać swoje zdolności komunikacyjne oraz intelektualne. Już między 3 a 6 września trygon Merkurego do Saturna wprowadzi porządek w dziedzinach, które do tej pory pozostawialiście przypadkowi. Od 18 do 22 września trygon Merkurego do Jowisza zaprocentuje sukcesami w kreatywnym myśleniu, aspekt sprzyja nie tylko zdobywaniu pożytecznej wiedzy, ale również podróżom zagranicznym. Ostatnia dekada miesiąca może przynieść ból głowy, zarówno w sensie fizycznym, jak metaforycznym, ponieważ w wyniku napiętej kwadratury Merkurego do Plutona zderzycie się z problemami, które trudno rozwiązać za pomocą umysłu.

Mars do 15 września tranzytuje znak Panny, aktywizując ukrytych wrogów – zwłaszcza między 3 a 9 września trygon Marsa do Plutona uruchomi lawinę zdarzeń, która może sprawić, że poczujecie się ofiarą. 15 września Mars wkroczy do waszego, znaku, zachęcając do intensywnej działalności i realizacji pragnień, ostatni tydzień miesiąca, kiedy Mars znajdzie się w korzystnym aspekcie z Saturnem, pozwoli zrównoważyć i ustabilizować nadmiernie rozszalałe emocje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *