Horoskop miesięczny na wrzesień 2021 dla Raka

Słońce do 22 września przebywa w znaku przyjacielskiej Panny, co poprawi komunikację i wpłynie na zwiększenie mobilności. Między 5 a 9 września trygon Słońca do Urana oraz nów Księżyca w znaku Panny przyczynią się do nawiązania nowej przyjaźni lub ktoś ze znajomych zaskoczy was swoją oryginalną postawą. Od 12 do 16 września opozycja Słońca do Neptuna przypomni o marzeniach związanych z podróżami zagranicznymi, natomiast studenci będą musieli rozwiązać niejasności oraz nieporozumienia w związku ze zbliżającym się rozpoczęciem roku akademickiego.

Trygon Słońca do Plutona między 15 a 19 września zmusi was do dokonania ważnych wyborów i wprowadzenia zmian w ważnych relacjach partnerskich, zarówno osobistych, jak i biznesowych, pojawi się okazja, aby uwolnić się od przymusu lub presji, jaką wywierają na was inni. Pełnia Księżyca w romantycznych, lecz niepewnych Rybach, do której dojdzie 20 września, może wywołać poczucie niepewności i rozbudzić ukryte emocje.

22 września Słońce zmieni znak i wkroczy do Wagi, kierując uwagę na potrzeby bliskich oraz domowników. W ostatnich dniach miesiąca korzystny aspekt Słońca do stabilizującego Saturna pozwoli utrzymać na równym poziomie zyski z inwestycji, szczególnie związane z nieruchomościami.

Merkury w Wadze sprzyja porozumieniu w związkach, zwłaszcza do 28 września, dopóki porusza się biegiem prostym. Na początku miesiąca między 3 a 6 września trygon Merkurego z Saturnem sprzyja inwestycjom w nieruchomości. Jeszcze bardziej korzystny okaże się trygon Merkurego do Jowisza między 18 a 22 września, ale kwadratura Merkurego do Plutona w przeciwległym znaku Koziorożca, pod wpływem której pozostaniecie od 20 września do końca miesiąca zapowiada, że negocjacje okażą się trudne a porozumienie wątpliwe.

Również Wenus przebywa w Wadze, ale tylko do 10 września, starajcie się więc jak najlepiej wykorzystać jej pobyt w znaku, w którym jest mocna. Między 4 a 8 września Wenus w trygonie do Jowisza i w kwadraturze do Plutona zapowiada namiętny, pełen wzlotów i upadków związek. 10 września Wenus zawita do życzliwego Skorpiona, uczucia mogą wybuchnąć z jeszcze większą siłą, chociaż będziecie mieć tendencję do ich ukrywania.

Dni między 15 a 19 września, podczas kwadratury Wenus do Saturna, mogą okazać się przygnębiające, natomiast opozycja Wenus do Urana od 10 do 26 września przyczyni się do konfliktów zarówno w związkach miłości, jak i przyjaźni. W ostatnich dniach miesiąca niektóre Raki zrobią świetny interes, ale uważajcie, aby nie przesadzić z tendencją do rozrzutności.

W pierwszej połowie miesiąca, dopóki Mars przebywa w znaku pracowitej Panny, będziecie wyjątkowo aktywni i asertywni, szczególnie od 3 do 9 września, gdy Mars utworzy trygon do Plutona w przeciwległym znaku Koziorożca, znajdziecie w sobie wystarczająco dużo siły, aby uwolnić się od toksycznych związków, ludzi lub sytuacji. W drugiej połowie miesiąca, po 15 września, kiedy Mars zawita do znaku Wagi, wasz zapał osłabnie i staniecie się mniej skuteczni w działaniu – jedynie w ostatnim tygodniu miesiąca trygon Marsa do Saturna pomoże pokonać trudności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *