Horoskop miesięczny na wrzesień 2021 dla Barana

Słońce do 22 września przebywa w znaku pracowitej Panny, kierując uwagę na relacje ze współpracownikami, skłaniając do nadrobienia urlopowych zaległości oraz przypominając o konieczności dbania o zdrowie – pierwszy tydzień miesiąca minie jeszcze w miarę spokojnie, ale nów Księżyca, do którego dojdzie w nocy z 6 na 7 września, zakończy wakacyjną atmosferę i pozwoli skupić się na zawodowych zadaniach.

Trygon Słońca do nieprzewidywalnego Urana, pod wpływem którego pozostaniecie od 5 do 9 września, pozwoli zabłysnąć oryginalnymi pomysłami, wpłynie też na rewolucyjne zmiany w rodzinnym budżecie. Między 12 a 16 września Słońce znajdzie się w opozycji do Neptuna, pewne tajemnice wyjdą na jaw, szczególnie w sprawach związanych ze stanem zdrowia – diagnoza choroby może okazać się wątpliwa, wskazane jest jej potwierdzenie w późniejszym terminie.

Od 15 do 19 września trygon Słońca do Plutona napełni was wiarą w siebie, staniecie się znacznie bardziej asertywni w sprawach zawodowych, niektóre Barany sięgną po władzę lub uzyskają awans. 22 września Słońce opuści znak sumiennej Panny i wkroczy do przeciwległej Wagi, znaczenia nabiorą umowy, kontrakty, życie towarzyskie oraz potrzeby partnerów, trygon Słońca do Saturna, pod wpływem którego pozostaniecie w ostatnich dniach miesiąca, umocni waszą pozycję w pracy lub w grupie osób, podzielających wasze zainteresowania, uwagę skierujecie na kontakty z wieloletnimi, wypróbowanymi przyjaciółmi.

Mars przebywa w pracowitej Pannie do 15 września, w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w opozycji do Neptuna, kierując aktywność na twórcze, lecz mało efektywne działania, następnie utworzy trygon z potężnym Plutonem, więc od 3 do 9 września będziecie dysponować motywacją i siłą do dokonania transformujących zmian w życiu. 15 września Mars przejdzie do przeciwległego znaku Wagi, w którym jest słaby, możecie więc w drugiej połowie miesiąca stać się znacznie bardziej wymagający i niecierpliwi wobec swoich partnerów, co wywoła nieprzyjemne a czasami agresywne reakcje. W ostatnim tygodniu miesiąca trygon Marsa do Saturna pozwoli opanować negatywne i destrukcyjne emocje, zagrażające trwałości ważnych związków.

Wenus do 10 września przebywa w przeciwległym znaku Wagi, w którym jest mocna i może rozwinąć pełnię swoich możliwości, co sprzyja miłości i poprawie relacji w związkach, między 4 a 8 września znajdzie się w skomplikowanej konfiguracji z Plutonem i Jowiszem, co z jednej strony przyniesie poczucie szczęścia i pozwoli cieszyć się przyjaźnią osób prominentnych, z drugiej jednak może wzbudzić w niektórych Baranach silną zazdrość lub potrzebę dominacji w związku.

10 września Wenus zawita do znaku Skorpiona, w którym traci dużo ze swojej siły, kompromisy okażą się więc znacznie trudniejsze do uzyskania, zwłaszcza w kwestiach dotyczących zarządzania wspólnymi finansami, do impasu może dojść między 15 a 19 września, kiedy Wenus znajdzie się w kwadraturze z ograniczającym Saturnem. Opozycja Wenus do Urana od 20 do 26 września przyczyni się do nadmiernych zakupów lub niespodziewanych wydatków. Korzystne aspekty Wenus z Neptunem i Jowiszem w ostatnich dniach miesiąca pozwolą spełnić skryte, ale bardzo kosztowne marzenia.

Merkury przez cały miesiąc przebywa w przeciwległym znaku Wagi, skłaniając do negocjacji i sprzyjając rozwiązywaniu problemów na drodze kompromisu, jednak 28 września wejdzie w retrogradację, starajcie się więc ważne umowy zawierać przed tym terminem. Między 3 a 6 września trygon Merkurego do Saturna ułatwi skupienie się na priorytetach. Po 20 września Merkury utworzy korzystny trygon z Jowiszem i napiętą kwadraturę z Plutonem, co zapowiada próbę sił i twarde negocjacje, na których możecie bardzo dużo zyskać lub wiele stracić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *