Horoskop miesięczny na wrzesień 2020 dla Wagi

Dwie pierwsze dekady września to czas, który powinniście poświęcić sobie, aby naładować wyczerpane akumulatory. Słońce do 22 września przebywa w znaku Panny, co nie jest dla was korzystne. Pełnia Księżyca, do której dojdzie 2 września, pozwoli jasno zobaczyć, czego domaga się ciało, wprowadzić zmiany w sposobie odżywiania a także zacząć stosować nowe prozdrowotne nawyki. Trygon Słońca do Urana wprowadzi rewolucję w dziedzinę zarządzania wspólnymi pieniędzmi, ułatwi też zaciągnięcie kredytu. Od 6 do 18 września Słońce w trygonie do Jowisza, Plutona i Saturna sprzyja remontom oraz transakcjom, związanym z zakupem nieruchomości. Opozycja Słońca do Neptuna spowoduje w okolicach 11 września niejasności w relacjach ze służbą zdrowia. 22 września Słońce wreszcie wkroczy do waszego znaku i odzyskacie entuzjazm, optymizm i chęć do działania.

Wenus w Raku do 6 września znajduje się w niewygodnej pozycji, tworząc opozycję z ograniczającym Saturnem i kwadraturę z zapalczywym Marsem, co może spowodować konflikty z partnerami zarówno osobistymi, jak i biznesowymi. Jednak sekstyl Wenus z Merkurym pozwoli wyciągnąć odpowiednia wnioski z wydarzeń i zapanować nad wzburzeniem. 6 września Wenus wkroczy do życzliwego znaku Lwa, zachęcając do rozwoju przyjaźni, zachęci też do zabawy i ogólnie wpłynie na poprawę samopoczucia. Jedynie między 13 a 17 września kwadratura Wenus do Urana sprawi, że zapragniecie się uwolnić ze związku, który was ograniczał.

Merkury w znaku Panny przebywa do 5 września i jest to czas dany wam na zebranie istotnych dla waszego rozwoju informacji. Dobroczynne aspekty Merkurego z Wenus oraz z planetami w Koziorożcu, wpłyną na poprawę komunikacji z domownikami i ułatwią wzajemne zrozumienie. 5 września Merkury wkroczy do waszego znaku i będziecie mogli zrobić użytek z tajemnic, jakimi dysponujecie, starajcie się jednak nie zawieźć zaufania, jakim obdarzyli was inni, szczególnie miedzy 10 a 25 września, gdy Merkury w waszym znaku utworzy napięte aspekty z planetami w Koziorożcu. Trudno wam będzie powstrzymać się od zjadliwych uwag między 23 a 25 września, kiedy Merkury utworzy opozycję do przebywającego w przeciwległym znaku Marsa. 27 września Merkury opuści wasz znak i wkroczy do Skorpiona, kierując myślenie na kwestię poprawy finansów.

Mars w przeciwległym Baranie do 10 września porusza się prosto, ale potem zacznie się cofać, powrócą więc konflikty, które uznaliście za minione. Szczególną ostrożność zachowajcie pod koniec miesiąca, kiedy Mars ponownie utworzy kwadraturę z Saturnem, tak jak w ostatnim tygodniu sierpnia.
Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *