Horoskop miesięczny na wrzesień 2020 dla Strzelca

Miesiąc zapowiada się pracowicie, szczególnie jego pierwsze dwie dekady. Słońce w sumiennej Pannie zmobilizuje was do wysiłku i w krótkim czasie wykonacie znacznie więcej, niż zwykle ma to miejsce. Pełnia Księżyca, do której dojdzie 2 września, pozwoli jasno zobaczyć jak wiele otwiera się przed wami możliwości i zachęci do działania. Trygon Słońca do Urana pozwoli zrewolucjonizować metody pracy, niektóre Strzelce przestawią się na pracę zdalną lub zaczną prowadzić działalność przez internet. Korzystne aspekty Słońca do planet w Koziorożcu sypną dodatkowymi zarobkami, niektóre projekty zapowiadają się na długoterminowe.

11 września opozycja Słońca do Neptuna w Rybach pozwoli dostrzec nieszczere działania niektórych osób z otoczenia. 22 września Słońce opuści zapracowaną Pannę i wkroczy do życzliwego Lwa, staniecie się dużo bardziej towarzyscy i skłonni do zabawy.

Wenus w Raku pozostanie do 6 września, ale opozycja do Saturna w pierwszych dniach miesiąca sprawi, że jakieś zawodowe przedsięwzięcie, które sprawiało wam przyjemność, ulegnie ograniczeniu lub będziecie zmuszeni je zakończyć. Kwadratura Wenus do Marsa, pod wpływem której pozostaniecie od 3 do 5 września podkręci emocje i wywoła głęboki sprzeciw wobec czyjegoś gwałtownego działania, na szczęście już 6 września Wenus opuści znak Raka, wkroczy do entuzjastycznego Lwa, i problem sam ulegnie rozwiązaniu. Między 13 a 17 września kwadratura Wenus do Urana może spowodować nieporozumienia w przyjaźni lub zakończyć owocną współpracę.

Silny Merkury w dobrej pozycji przebywa do 5 września w Pannie, znaku swojego władania, co wpłynie fantastycznie na rozwój kariery. Korzystne aspekty Merkurego do Jowisza, Plutona i Saturna w Koziorożcu pozwolą ugruntować zawodową pozycję i podjąć właściwe decyzje. Warto korzystać z dobrej passy, bo Merkury w tym znaku pojawi się dopiero za rok. Od 5 do 27 września września, przebywając w życzliwej Wadze, pozwoli rozwinąć przyjaźnie, zachęci do działalności społecznej oraz zaangażowania się w grupy zainteresowań. Między 15 a 25 września pozostańcie jednak ostrożni, bo kwadratura, jaką utworzy do planet w Koziorożcu, wpłynie silnie energetyzująco na wasze finanse. Opozycja Merkurego do Marsa między 23 a 25 września sprawi, że słowa okażą się szybsze od myśli, co może doprowadzić do konfliktu z ważną dla was osobą.

Mars w znaku Barana 10 września zmieni bieg na wsteczny, co skłoni niektóre Strzelce do tego, aby powrócić do dawnego hobby. Ostatnie dni miesiąca przyniosą ograniczenia, które pojawiły się pod koniec sierpnia, uznacie, że „głową muru nie przebijecie” i odpuścicie starania o coś lub o kogoś, kto nie reaguje na żadne argumenty.
Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *