Horoskop miesięczny na wrzesień 2020 dla Ryby

Przez większość miesiąca sprawy umów i partnerstwa okażą się priorytetowe, dawno nie mieliście tak komfortowej sytuacji, aby uporządkować stosunki w ważnych dla was relacjach. Do 22 września Słońce przebywa w przeciwległym znaku Panny, powiększając grono znajomych. Pełnia Księżyca w waszym znaku, do której dojdzie 2 września, uświadomi wam potrzeby i możliwości nawiązania nowych kontaktów. Trygon Słońca do Urana zapowiada nowe przyjaźnie, które okażą się dużym wsparciem w przyszłości. Jeszcze bardziej korzystny pod tym względem okaże się okres między 6 a 18 września, kiedy Słońce utworzy korzystne aspekty z Jowiszem, Plutonem i Saturnem w Koziorożcu, nagle staniecie się popularni i rozchwytywani, każdy będzie chciał znaleźć się w waszym towarzystwie. Jedynie w okolicach 11 września odczujecie niepewność w stosunku do osoby, która pojawi się na horyzoncie, ogarną was mieszane uczucia i sami nie będziecie widzieć, czy macie zaufać własnej intuicji. 22 września Słońce opuści przeciwległy znak Panny i wkroczy do Wagi, rozpoczynając okres, w którym zatroszczycie się o wspólny stan posiadania.

Merkury w przeciwległym znaku Panny do 5 września pomoże zawrzeć korzystne umowy i zaplanować wspólne działania, warto ten okres wykorzystać na podejmowanie strategicznych decyzji, bo tak dobra pozycja Merkurego prędko się nie powtórzy. Między 5 a 27 września Merkury znajdzie się w znaku Wagi, inicjując kontakty, które okażą się korzystne dla wspólnego zarządzania pieniędzmi. To znakomita okazja, aby starać się o kredyt lub dofinansowanie inwestycji. Jedynie między 15 a 25 września zachowajcie ostrożność, bo napięte aspekty Merkurego z planetami w Koziorożcu, wprowadzą nieporozumienia i konflikty w gronie przyjaciół. Szczególnie nieprzyjemnie się zrobi między 23 a 25 września, podczas opozycji Merkurego do Marsa, wasze pomysły na inwestycje okażą się bardzo różne od proponowanych przez partnera.

Wenus w przyjaznym znaku Raka przebywa do 6 września, nie przyniesie jednak w tym okresie radości, ze względu na opozycję z posępnym Saturnem w Koziorożcu i emocjonalną kwadraturę z Marsem w Baranie. Kiedy 6 września Wenus wkroczy do Lwa, zatroszczy się o wasze zdrowie. Między 13 a 17 września, podczas kwadratury Wenus z Uranem, wskazane jest ograniczenie kontaktów i pozostanie w domu.

Mars w Baranie do 10 września porusza się biegiem prostym, potem zacznie się cofać, możecie więc liczyć na zwrot długów. Pod koniec miesiąca, kiedy Mars ponownie utworzy napiętą kwadraturę z ograniczającym Saturnem, postanowicie ograniczyć wydatki, co w sumie wyjdzie wam na dobre.
Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *