Horoskop miesięczny na styczeń 2023 dla Ryby

Słońce do 20 stycznia przebywa w życzliwym Koziorożcu, kierując uwagę na podtrzymywanie przyjaźni, działalność społeczną oraz aktywność w grupach zainteresowań. Między 3 a 7 stycznia trygon Słońca do Urana ułatwi nawiązanie serdecznej relacji z osobą oryginalną i nietuzinkową, w dodatku mieszkającą po sąsiedzku lub poznacie kogoś fascynującego przez internet, niektóre Ryby niespodziewanie wybiorą się z przyjaciółmi w krótką podróż. Pełnia Księżyca w życzliwym Raku, do której dojdzie w nocy z 6 na 7 stycznia, wzbudzi wiele emocji, ponieważ nawiążecie ponownie kontakt z osobą, która na jakiś czas zniknęła z waszego życia, co sygnalizuje koniunkcja cofającego się Merkurego ze Słońcem. Od 11 do 15 stycznia sekstyl Słońca do Neptuna, przebywającego w waszym znaku rozbudzi uczucia wyższe, zwłaszcza w stosunku do osób nieporadnych, potrzebujących waszej pomocy i wsparcia. Między 16 a 20 stycznia, kiedy Słońce znajdzie się w koniunkcji z Plutonem, przyjaciele obarczą was swoimi problemami, trudnymi do rozwiązania. 20 stycznia Słońce opuści życzliwego Koziorożca i wkroczy do znaku Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle jesteście słabsi i pozbawieni energii, dlatego warto przestać przejmować się tym, na co nie macie wpływu, za to więcej czasu przeznaczyć na odpoczynek, o czym przypomni nów Księżyca, do którego dojdzie 21 stycznia. Między 22 a 27 stycznia sekstyl Słońca do Jowisza wpłynie pozytywnie na wasze finanse, niektóre osoby otrzymają intratne zlecenie, podwyżkę lub nawiążą dobrze płatną współpracę. W ostatnich dniach miesiąca, kiedy Słońce utworzy trygon z aktywizującym Marsem, staniecie się bardziej skuteczni i asertywni w kontaktach z domownikami.

Wenus jeszcze tylko do 3 stycznia tranzytuje życzliwego Koziorożca, ale koniunkcja planety miłości z władczym i bezwzględnym Plutonem ostrzega przed toksyczną stroną jakiejś długoletniej przyjaźni. 3 stycznia Wenus zawita do Wodnika i od razu znajdzie się w sekstylu do Jowisza, początek roku wiązać się więc będzie z poprawą sytuacji materialnej. Od 7 do 11 stycznia trygon Wenus do Marsa przypomni o tym, jak ważne jest życie seksualne dla trwałości związku, niektóre Ryby nawiążą ukryte romanse, inne znajdą spełnienie w nawiązaniu bliższej relacji ze stałym partnerem. Między 13 a 17 stycznia kwadratura Wenus do Urana może sprawić, że nieoczekiwanie stracicie sympatię któregoś z przyjaciół lub zakończycie związek, nie mający szans na przetrwanie, natomiast w dniach 21 – 24 stycznia koniunkcja Wenus z Saturnem przysporzy wam smutku i skrywanego poczucia samotności. Na szczęście już 27 stycznie Wenus wkroczy do waszego znaku, co doda wam wdzięku, seksapilu i przyczyni się osiągnięcia szczęścia w miłości.

Mars do 12 stycznia jest w biegu wstecznym w znaku Bliźniąt, co ogranicza możliwość sprawnej komunikacji z członkami rodziny, ale kiedy tylko ruszy do przodu sytuacja się poprawi, najbardziej aktywni w tej dziedzinie staniecie się w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Słońce znajdzie się w korzystnym aspekcie z działającym sprawnie Marsem.

Merkury cały czas przebywa w życzliwym Koziorożcu, ale do 18 stycznia biegnie ruchem wstecznym, unikajcie w tym czasie podejmowania życiowych decyzji, zwłaszcza dotyczących relacji z przyjaciółmi oraz osobami podzielającymi wasze zainteresowania. W pierwszych dniach miesiąca sekstyl Merkurego do Neptuna sprzyja poprawkom, jakie należy wprowadzić do twórczych projektów, rozpoczętych znacznie wcześniej, warto wyjaśnić wszelkie niejasności, jakie mogły się pojawić. Na znakomite pomysły możecie wpaść między 7 a 9 stycznia, kiedy cofający Merkury znajdzie się w trygonie do inspirującego Urana, ich realizację odłóżcie jednak do końca miesiąca, gdy Merkury utworzy tę samą konfigurację, ale poruszając się biegiem prostym, a więc zmierzając we właściwym kierunku.

Nowy Czwarty Wymiar jest już dostępny >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *