Horoskop miesięczny na styczeń 2022 dla Skorpiona

Jowisz w życzliwych Rybach przyniesie dużo romansów, radości z dzieci oraz rozwój talentów. Słońce w życzliwym Koziorożcu przebywa do 20 stycznia, ugruntowując zawodową pozycję i wpływając pozytywnie na szeroko pojętą komunikację. 2 stycznia nów Księżyca w trygonie do lubiącego zaskakiwać Urana może przynieść niektórym Skorpionom początek obiecującej znajomości zawartej przez internet. W dniach 8-9 stycznia Wenus poruszając się biegiem wstecznym znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, zatęsknicie więc za minioną romantyczną miłością. Sekstyl Słońca do Neptuna między 9 a 13 stycznia zachęci do ryzyka, ale kwadratura Marsa do Neptuna ostrzega, że nie opłaci się ani brawura emocjonalna, ani spekulacje finansowe, rzekoma okazja okaże się złudną nadzieją lub nieudanym eksperymentem.

17 stycznia pełnia Księżyca w Raku w opozycji do koniunkcji Słońca z Plutonem wzbudzi wiele emocji związanych z podróżowaniem, zachowajcie więc ostrożność za kierownicą i stosujcie się do ograniczeń prędkości. 20 stycznia Słońce opuści życzliwego Koziorożca i wkroczy do Wodnika, rozpoczynając miesiąc pełen rodzinnych rewolucji. 23 stycznia koniunkcja Słońca z cofającym się Merkurym zachęci do wprowadzenia zmian w sposobie komunikowania się z domownikami. Ostatnie dni miesiąca miną pod znakiem kwadratury Słońca do Urana, pojawią się więc nieoczekiwane konflikty i przemijające kłótnie w związkach.

Mars w znaku Strzelca przebywa do 24 stycznia, aktywizując sferę finansów, będziecie mieć nadal tendencję do nadmiernych wydatków, pieniądze przeznaczycie na naukę, zdobywanie wiedzy oraz podróże zagraniczne. Między 9 a 13 stycznia kwadratura Marsa do Neptuna ostrzega przed nadmierną brawurą w tym względzie. 24 stycznia Mars wejdzie do życzliwego Koziorożca, wpływając na intensyfikację kontaktów z sąsiadami, rodzeństwem lub osobami starszymi i konserwatywnymi.

Wenus do 29 stycznia biegnie ruchem wstecznym, przemierzając zachowawczego Koziorożca, pomimo to możecie liczyć na chwile romantycznych uniesień, zwłaszcza od 3 do 8 stycznia, gdy Wenus utworzy sekstyl z Neptunem w Rybach. Jeszcze bardziej energetycznie zrobi się w ostatnim tygodniu miesiąca, w czasie korzystnego aspektu Wenus z Uranem, niektóre Skorpiony spotkają na swej drodze miłość życia, inne przeżyją intensywny, chociaż krótkotrwały romans.

Merkury 2 stycznia opuści życzliwego Koziorożca i zawita do Wodnika, co poprawi zdolności intelektualne i przyniesie oryginalne pomysły. Między 12 a 16 stycznia, podczas kwadratury Merkurego z Uranem, trudno się wam będzie porozumieć z kimkolwiek a atmosfera w związkach i rodzinach stanie się nerwowa. 15 stycznia Merkury wejdzie w retrogradację i w biegu wstecznym pozostanie do 4 lutego, unikajcie w tym czasie inwestowania w środki transportu, zakup sprzętu elektronicznego odłóżcie na inny termin. 26 stycznia Merkury wycofa się ponownie do Koziorożca, pojawi się szansa na korektę sposobu myślenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *