Horoskop miesięczny na styczeń 2022 dla Ryb

To będzie wasz rok, a przynajmniej jego pierwsze pięć miesięcy, Jowisz bowiem zawitał do waszego znaku, co zdarza się raz na 12 lat i przynosi pomyślność oraz szczęście. Słońce w przyjaznym Koziorożcu przebywa do 20 stycznia, kierując energię na rozwój przyjaźni. 2 stycznia nów Księżyca w trygonie do Urana zapowiada początek nowego związku, wpłynie też na zmiany w relacjach rodzinnych. Koniunkcja Wenus retro ze Słońcem, do której dojdzie w dniach 3–8 stycznia, poprawi samopoczucie, przyczyni się do nawiązania bliskich więzi w grupie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań.

Między 9 a 13 stycznia sekstyl Słońca do Neptuna w waszym znaku sygnalizuje możliwość realizacji marzeń, na drodze jednak mogą wam stanąć komplikacje wywołane kwadraturą Marsa do Neptuna, okaże się, że ktoś w pracy wcale dobrze wam nie życzy. 17 stycznia pełnia Księżyca w znaku życzliwego Raka, w opozycji do Plutona w Koziorożcu, wzbudzi silne emocje w związku z domem rodzinnym, transformacji ulegnie sytuacja w relacji z dziećmi lub kochankami. 20 stycznia Słońce opuści znak Koziorożca i wkroczy do Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle czujecie się osłabieni i pozbawieni energii, starajcie się więc w tym czasie nie przemęczać, dobrze wam zrobi zimowy wyjazd na odpoczynek. 23 stycznia koniunkcja Merkurego retro ze Słońcem pozwoli przemyśleć najważniejsze sprawy przed podjęciem ostatecznej decyzji. Ostatnie dni miesiąca okażą się nerwowe za sprawą kwadratury Słońca do Urana.

Wenus w Koziorożcu cofa się do 29 stycznia, zmieniając podejście do osób, uznawanych za przyjaciół. Od 3 do 8 stycznia sekstyl Wenus do Neptuna pozwoli zrealizować skryte marzenia, wolne Ryby zapłoną romantycznym uczuciem, które prędko nie przeminie. Ostatni tydzień miesiąca przyniesie rozstrzygnięcie dylematów związanych z relacjami w przyjaźni, trygon Wenus do Urana pozwoli je wyjaśnić.

Mars w znaku Strzelca skłania do intensywnej pracy, której będzie bardzo dużo. Miedzy 9 a 13 stycznia kwadratura Marsa do Neptuna sprawi, że poczujecie się przemęczeni i przepracowani. 24 stycznia Mars opuści Strzelca i wkroczy do życzliwego Koziorożca, aktywność skierujecie na rozwój przyjaźni, zaangażujecie się w działalność społeczną lub charytatywną.

Merkury 2 stycznia wejdzie do znaku Wodnika, staniecie się więc bardziej skryci a niektóre informacje zdecydujecie się zachować dla siebie. Stresujących sytuacji spodziewajcie się między 12 a 16 stycznia, podczas kwadratury Merkurego do Urana. 15 stycznia Merkury wejdzie w retrogradacje, do 4 lutego jest więc niewskazane podejmowanie ważnych decyzji, podpisywanie umów i dokonywanie jednoznacznych osądów. 26 stycznia Merkury wycofa się do Koziorożca, ożyje więc życie towarzyskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *