Horoskop miesięczny na styczeń 2022 dla Koziorożca

Słońce w waszym znaku przebywa do 20 stycznia, zasilając energetycznie i sprzyjając samorealizacji. Już 2 stycznia nów Księżyca w trygonie do Urana zapowiada początek nowego twórczego projektu, w którym będziecie mogli wykazać się kreatywnością i oryginalnym podejściem do tematu. Koniunkcja cofającej się Wenus ze Słońcem w waszym znaku rozbudzi w was potrzebę miłości, niektóre Koziorożce postanowią wrócić do osób, z którymi się rozstały, inne rzucą się w wir artystycznej i twórczej pracy. Sekstyl Słońca do Neptuna w dniach 9–13 stycznia skłoni do rozwoju osobistego, ale kwadratura Marsa do Neptuna ostrzega przed nieszczerymi osobami, które tylko udają przyjaźń.

17 stycznia dojdzie do pełni Księżyca w przeciwległym Raku, odbędzie się ona w opozycji do przebywającego w waszym znaku nie tylko Słońca, ale również Plutona, może więc dojść do konfrontacji i próby sił, która ukaże waszą ciemną stronę. 20 stycznia Słońce opuści Koziorożca i wejdzie do Wodnika, kierując uwagę na sprawy finansowe, 23 stycznia koniunkcja Merkurego retro ze Słońcem uświadomi wam najpilniejsze potrzeby. Za sprawą kwadratury Słońca do Urana ostatnie dni miesiąca przyniosą niespodziewane wydatki, co może wyprowadzić niektóre osoby z równowagi.

Wenus w waszym znaku porusza się biegiem wstecznym do 29 stycznia, nie jest to właściwy czas na rozpoczynanie romansów, warto natomiast przemyśleć czy decyzja o zerwaniu związku nie była pochopna – do takich refleksji skłoni was sekstyl Wenus do Neptuna, pod wpływem którego pozostaniecie od 3 do 8 stycznia. Czas na miłość nadejdzie w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Wenus w waszym znaku znajdzie się w trygonie z rewolucyjnym Uranem.

Mars przebywa w Strzelcu do 24 stycznia, uważajcie więc na ukrytych wrogów i wszystko, co dzieje się za waszymi plecami, zwłaszcza między 9 a 13 stycznia, gdy znajdziecie się pod wpływem napiętej kwadratury Marsa do zwodniczego Neptuna. 24 stycznia Mars wejdzie di waszego znaku, staniecie się więc znacznie bardziej aktywni i zmotywowani do działania.

Merkury opuści wasz znak 2 stycznia, wstępując do Wodnika, chętnie skorzystacie więc z sezonowych wyprzedaży. W dniach 12–16 stycznia nieoczekiwane potrzeby dzieci skłonią was do większych wydatków, co wywoła stres i nerwowość. 15 stycznia Merkury zmieni bieg na wsteczny i pozostanie w nim do 4 lutego, zachowajcie więc ostrożność przy transakcjach finansowych, bo mogą pojawić się nieporozumienia przy płaceniu kartą lub przelewem. 26 stycznia Merkury wycofa się i ponownie wejdzie do waszego znaku, skłaniając do większej dbałości o siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *