Horoskop miesięczny na styczeń 2022 dla Barana

Jowisz w znaku Ryb podniesie jakość życia. Słońce do 20 stycznia przebywa w ambitnym Koziorożcu, uwagę więc skierujecie na sprawy zawodowe – już w pierwszych dniach miesiąca nów Księżyca w tym znaku, w trygonie do Urana w Byku, przyniesie okazję, która powinna pozytywnie wpłynąć na finanse. Od 7 do 10 stycznia Wenus w koniunkcji ze Słońcem obdarzy was nawrotem miłości, niektóre Barany otrzymają kolejny awans lub propozycję dobrze płatnego zlecenia, inne mogą spodziewać się oświadczyn, będą jednak osoby, które zaczną skrywać swoje uczucia. Między 9 a 13 stycznia Słońce utworzy dobroczynny sekstyl ze zwodniczym Neptunem, a Mars napiętą kwadraturę z tą planetą, co okaże się korzystne dla twórców, artystów, marzycieli oraz osób na drodze rozwoju duchowego, pozostałe Barany mogą w tym czasie mieć tendencję do wpadania w uzależnienia od używek lub walczyć z ochroną zdrowia.

Pełnia Księżyca w znaku Raka, w opozycji do potężnego Plutona, do której dojdzie 17 stycznia, uświadomi wam moc, jaką posiadacie w pracy, ale wzbudzi obawy o swoją wytrzymałość. Niektóre Barany dojdą do wniosku, że bardziej zależy im na własnym zdrowiu oraz najbliższej rodzinie, niż na karierze, za którą trzeba zapłacić wysoką cenę. 20 stycznia Słońce opuści zachowawczego Koziorożca i wkroczy do życzliwego Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będą związki przyjaźni. 23 stycznia Słońce w koniunkcji z cofającym się Merkurym zapowiada spotkanie z kimś dawno nie widzianym. W ostatnich dniach miesiąca kwadratura Słońca do Urana może przynieść konflikt z przyjaciółmi lub dojdzie do nieporozumień na tle finansowym w grupie osób, z którymi was łączy wspólnota zainteresowań.

Mars tranzytuje życzliwego Strzelca do 24 stycznia, zachęcając do aktywności, szczególnie w dziedzinach związanych z podróżowaniem i zdobywaniem wiedzy, jedynie od 9 do 13 stycznia będziecie musieli włożyć więcej wysiłku w ochronę zdrowia, działalność twórczą lub artystyczną. 24 stycznia Mars wejdzie do znaku Koziorożca, kierując aktywność na sprawy zawodowe i rozwój kariery.

Wenus w znaku Koziorożca do 29 stycznia porusza się biegiem wstecznym, będziecie mieć tendencję do ochrony uczuć, ukrywania ich przed otoczeniem, niektóre Barany powrócą do poprzednich związków, inne zaczną rozpamiętywać przeszłość. Między 3 a 8 stycznia sekstyl Wenus do Neptuna sprzyja miłości romantycznej i bezinteresownej, a także ukrytej. Ostatni tydzień miesiąca minie pod znakiem romansów i niespodziewanych randek, pojawią się też zawodowe, dobrze płatne zlecenia, co zapowiada trygon Wenus do Urana.

Merkury 2 stycznia opuści Koziorożca i wejdzie do Wodnika, w którym pozostanie do 26 stycznia, kiedy to biegiem wstecznym wycofa się i ponownie wkroczy do Koziorożca. Przebywając w Wodniku Merkury obdarzy was sprytem, otwartością na dyskusje i umiejętnością spojrzenia na wszystko z kilku stron. Od 15 stycznia do 4 lutego Merkury pozostanie w retrogradacji, niektóre spotkania z przyjaciółmi mogą nie dojść do skutku, zakup sprzętu elektronicznego lepiej odłożyć na później. Do nerwowych sytuacji, szczególnie w kwestiach finansowych, może dojść między 12 a 16 stycznia, kiedy Merkury znajdzie się w napiętej kwadraturze do nieprzewidywalnego Urana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *