Horoskop miesięczny na styczeń 2021 dla Byka

Słońce w życzliwym znaku Koziorożca pozostanie do 19 stycznia, stwarzając szansę na zdobycie ciekawej wiedzy, która przyda się w rozwoju kariery. Uwagę skupicie na sprawach międzynarodowych, rozwiniecie kontakty z obcokrajowcami, szczególnie w zakresie spraw praktycznych i zawodowych. Między 7 a 9 stycznia sekstyl Słońca do Neptuna pozwoli zawrzeć nowe przyjaźnie, kierujcie się w tych dniach intuicją. Gorąco się zrobi między 12 a 14 stycznia, podczas nowiu Księżyca w koniunkcji z potężnym Plutonem w znaku Koziorożca, pojawi się okazja do zdobycia nowych kwalifikacji, ale wymagać to od was będzie dużego wysiłku – jednocześnie kwadratura Marsa w waszym znaku do Saturna w Wodniku utrudni realizację zawodowego projektu, odniesiecie wrażenie, że aby przełamać ograniczenia trzeba podjąć działania radykalne.

Między 18 a 24 stycznia Uran z Marsem w waszym znaku znajdą się w kwadraturze do Jowisza w Wodniku – nagle i niespodziewanie pojawią się zawodowe okazje, ale wiązać się to będzie z napięciem, bo trzeba będzie dokonać wyboru i z czegoś istotnego zrezygnować, aby uzyskać coś innego, wybór okaże się trudny, a nawet nieprzyjemny. 19 stycznia Słońce zmieni znak i wkroczy do Wodnika, aktywizując ambicję i kierując uwagę na sprawy społeczne i zawodowe. 24 stycznia Słońce znajdzie się w koniunkcji z surowym Saturnem, trzeba więc będzie przyłożyć się do wymagań w pracy, zostać po godzinach, jeśli sytuacja tego wymaga, zwłaszcza że 26 stycznia Słońce znajdzie się w kwadraturze z przebywającym w waszym znaku Uranem, co zapowiada zaskakujące i niespodziewane wydarzenia. 28 stycznia dojdzie do pełni Księżyca w znaku Lwa, Słońce znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem, jeśli więc dobrze wykorzystacie swoją szansę i przyłożycie się do wymagań przełożonych, czeka was nagroda lub awans w pracy – w przypadku braku zaangażowania okazja śmignie koło nosa, a nawet może zamienić się w swoje przeciwieństwo.

Wenus do 8 stycznia przebywa w Strzelcu, zanim wkroczy do życzliwego Koziorożca, wpływając na poprawę kontaktów towarzyskich, szczególnie przydatnych w karierze. Między 8 a 12 stycznia Wenus utworzy trygon z przebywającym w waszym znaku Marsem, otwierając was na miłość i namiętność, wolne Byki wyruszą na poszukiwania swojej drugiej połowy, nawet w stałych związkach zaiskrzy, dla zakochanych to idealny czas na randki, pod warunkiem, że uda się opanować zazdrość. Między 13 a 15 stycznia trygon Wenus do Urana zafunduje niespodzianki, w tym miłość od pierwszego wejrzenia, propozycję nowej pracy lub niespodziewany przelew na konto. Między 24 a 28 stycznia Wenus w sekstylu do Neptuna, a następnie w koniunkcji z Plutonem przyniesie uczucie pełne romantyzmu i namiętności.

7 stycznia Mars wkroczy do waszego znaku i wprowadzi zamieszanie, szczególnie między 12 a 14 stycznia oraz od 18 do 24 stycznia, o czym już wspominałam – zachowajcie w tych dniach daleko idącą ostrożność, ponieważ Mars w waszym znaku jest słaby i możecie reagować zbyt impulsywnie na zaskakujące lub nieprzewidziane sytuacje – szczególnie Mars w koniunkcji z Uranem (20-22 stycznia) ma tendencje do wprowadzania chaosu i komplikowania nawet najlepiej zorganizowanych spraw.

8 stycznia Merkury opuści przyjaznego Koziorożca i wkroczy do pomysłowego Wodnika, kierując myśli na sprawy zawodowe, to znakomity moment na „burzę mózgów” i wymyślenie nowej strategii, ponieważ Merkury w Wodniku jest bardzo pomysłowy i kreatywny – szczególnie między 8 a 14 stycznia warto inicjować przemyślane działania.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *