Horoskop miesięczny na sierpień 2023 dla Koziorożca

Słońce tranzytuje znak Lwa do 23 sierpnia, koncentrując uwagę na zarządzaniu wspólnym stanem posiadania, już 1 sierpnia, podczas pełni Księżyca w Wodniku, pojawią się emocje dotyczące finansów, trygon Marsa do Urana w życzliwych znakach sugeruje, że czekają was nagłe wydatki związane z podróżami, chociaż niektóre Koziorożce mogą liczyć na niespodziewane dochody z zagranicy lub wygraną na loterii. W dniach od 5 do 9 sierpnia kwadratura Słońca do Jowisza przyniesie okazję do intratnej inwestycji, ryzyko jednak okaże się spore. 16 sierpnia nów Księżyca w Lwie w kwadraturze do Urana zapowiada otrzymanie spadku, nieoczekiwaną wypłatę świadczeń lub uzyskanie kredytu, co wywoła stres, ale trygon Marsa do Urana podpowiada, że wiele możecie zyskać działając szybko i zdecydowanie. 23 sierpnia Słońce opuści Lwa i wkroczy do życzliwej Panny, rozpoczynając miesiąc, w którym uwaga powędruje w kierunku podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczeń poprzez kontakty międzynarodowe i podróże zagraniczne. W dniach od 25 do 29 sierpnia Słońce w opozycji do Saturna wprowadzi ograniczenia w komunikacji, pojawią się opóźnienia w przekazie informacji, na drogach należy zachować ostrożność. 31 sierpnia dojdzie do kolejnej pełni Księżyca w tym miesiącu, tym razem w przyjaznych Rybach, początek roku szkolnego przysporzy sporej dawki emocji.

Wenus w Lwie przebywa przez cały miesiąc, poruszając się biegiem wstecznym, na konto mają szansę powrócić pieniądze z wcześniejszych inwestycji, możliwe jednak są trudne do przewidzenia straty finansowe w dniach od 7 do 11 sierpnia, gdy Wenus znajdzie się w napiętym aspekcie do rewolucyjnego Urana. Między 12 a 14 sierpnia koniunkcja Wenus ze Słońcem pozwoli wyjść z problemów w zarządzaniu wspólnymi środkami, łatwo będzie odzyskać pieniądze lub spłacić kredyt. Od 20 do 24 sierpnia kwadratura Wenus do Jowisza zapowiada większe niż zwykle wydatki na edukację, podróże oraz towary luksusowe.

Mars do 27 sierpnia przebywa w życzliwej Pannie, co stymuluje do owocnej pracy i aktywności w dziedzinie edukacji, podróżowania oraz podnoszenia kwalifikacji, zwłaszcza na początku, w połowie oraz w końcówce miesiąca , podczas obydwu pełni i nowiu Księżyca. Największą siłą, zdolną przenosić góry, obdarzy Koziorożce trygon Marsa w życzliwej Pannie do Plutona w waszym znaku, intensyfikujący każde działanie, do którego dojdzie w dniach od 23 do 27 sierpnia. Kiedy 27-go Mars zmieni znak i wejdzie do niezdecydowanej Wagi, jego moc osłabnie a relacje ze współpracownikami zaczną być w większym stopniu konfliktowe.

Merkury także przebywa przez cały miesiąc w życzliwej Pannie, co sprzyja aktywności intelektualnej, jedynie w okolicach 2 sierpnia, gdy znajdzie się w opozycji do Saturna w Rybach, pojawią się ograniczenia w komunikacji, podróżach i przekazie informacji. Od 9 do 11 sierpnia natomiast trygon Merkurego do Jowisza zapewni sprawne podróżowanie, moc wakacyjnych rozrywek, a także ułatwi zdobywanie wiedzy i nauczanie. 24 sierpnie Merkury zmieni bieg na wsteczny, w ciągu najbliższych trzech tygodni będziecie mieć tendencję do powrotu do miejsc, które już kiedyś odwiedziliście, nie jest to natomiast dobry czas dla rozpoczynania nowych edukacyjnych projektów lub inicjowania wyjazdów do miejsc nieznanych.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *