Horoskop miesięczny na sierpień 2022 dla Wagi

Słońce tranzytuje życzliwego Lwa do 23 sierpnia, kierując uwagę na rozwój relacji towarzyskich. W pierwszych dniach miesiąca trygon Słońca do Jowisza pozwoli zawrzeć korzystne przyjaźnie, które okażą się znaczące dla waszej przyszłości, jednocześnie koniunkcja Marsa z niezależnym Uranem i sekstyl z przynoszącą korzyści Wenus sprzyja pozyskaniu wsparcia finansowego na oryginalne projekty artystyczne, warto też inwestować, ale liczcie się ze sporym ryzykiem, możecie bowiem wiele zyskać, pod warunkiem, że weźmiecie odpowiedzialność za skutki swojego działania. W nocy z 11 na 12 sierpnia dojdzie do pełni Księżyca w Wodniku, w koniunkcji z surowym Saturnem i w kwadraturze z nieprzewidywalnym Uranem oraz karmicznymi Węzłami Księżycowymi – to układ planet, który wzbudzi ekstremalne emocje na linii JA – INNI, PRZYJAŹŃ – MIŁOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ – ODPOWIEDZIALNOŚĆ, trudno będzie znaleźć rozwiązanie, bo sprawy dotyczyć będą nie tyle problemów, ile dylematów trudnych do pogodzenia.

Od 12 do 17 sierpnia opozycja Słońca do Saturna wprowadzi ograniczenia w relacjach z dziećmi, kochankami lub przyjaciółmi, obowiązki mogą was przytłoczyć i zabraknie czasu na odpoczynek i rozrywki. 23 sierpnia Słońce opuści życzliwego Lwa i wkroczy do znaku Panny, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle dysponujecie mniejszymi zasobami energetycznymi, dlatego warto skorzystać z resztek wakacji i wybrać się na urlop, aby naładować akumulatory – niektóre Wagi pomimo wielu zawodowych zleceń zrobią wszystko, aby gdzieś wyjechać i spędzić aktywnie wakacje, na co wskazuje kwadratura Słońca do Marsa w Bliźniętach.

Wenus, władczyni waszego znaku, przebywa w Raku do 11 sierpnia, przynosząc zawodowe korzyści, szczególnie osobom pracującym z emocjami lub wykonującym artystyczne projekty. Między 5 a 11 sierpnia trygon Wenus do Neptuna oraz opozycja do Plutona wskazują na właściwy moment, aby rozpocząć twórcze przedsięwzięcie, nawet jeśli na razie brakuje pieniędzy na jego wykonanie, nie zabraknie wam bowiem natchnienia i pasji, niezbędnych do jego zakończenia, zaufajcie intuicji i róbcie swoje.

11 sierpnia Wenus zawędruje do życzliwego Lwa, zapragniecie w większym stopniu korzystać z życia i radości, jakie oferuje, zwłaszcza w towarzystwie wypróbowanych przyjaciół. Od 16 do 20 sierpnia trygon Wenus do Jowisza sprzyja podróżom oraz nawiązywaniu międzynarodowych znajomości, uda się wszystko, czego się dotkniecie. Ostatni tydzień sierpnia może przynieść nieprzewidziane trudności, kiedy Wenus znajdzie się w napiętym aspekcie z nieprzewidywalnym Uranem i Węzłami Księżycowymi oraz w opozycji do Saturna – może zabraknąć pieniędzy w wyniku nietrafionych inwestycji lub błędów w rozliczeniach wspólnych pieniędzy albo dotacji.

Mars tranzytuje znak Byka do 20 sierpnia, skłaniając do intensywnej aktywności w celu zdobycia dodatkowych pieniędzy na planowane projekty, między 4 a 11 sierpnia nastąpi zahamowanie kreatywnego działania, natraficie na mur niemożności, osoby starające się o kredyt mogą spotkać się z odmową – natomiast jeśli się nie poddacie możecie liczyć na wsparcie planet, aspekty Marsa z Neptunem i Plutonem od 7 do 19 sierpnia pomogą rozwiązać problemy w każdym rodzaju twórczości. 20 sierpnia Mars opuści zachowawczego Byka i wejdzie do życzliwych Bliźniąt, aktywność skierujecie na zdobywanie wiedzy, działalność międzynarodową lub naukową.

Merkury w życzliwym Lwie przebywa do 4 sierpnia, kierując myśli w stronę rozrywek i spotkań z przyjaciółmi, natomiast kiedy wejdzie do Panny zaczniecie zbierać informacje potrzebne do rozwoju. Najlepszy moment na podjęcie właściwych decyzji, opartych na faktach, a nie wymysłach, nastąpi między 14 a 18 sierpnia, gdy Merkury znajdzie się w korzystnych aspektach z inspirującym Uranem i sprzyjającymi Węzłami Księżycowymi, zwłaszcza że jednocześnie Wenus znajdzie się w trygonie z dobroczynnym Jowiszem. Ostrożność zachowajcie między 19 a 23 sierpnia, gdy Merkury znajdzie się w kontakcie ze zwodniczym Neptunem i groźnym Plutonem, ktoś może wykorzystać waszą łatwowierność.

26 sierpnia Merkury wejdzie do waszego znaku, zwiększy mobilność i pomoże w negocjacjach. 29 sierpnia Merkury w trygonie z Marsem wpłynie na szybkość myślenia i pomoże podjąć zdecydowane działania, zwłaszcza jeśli zechcecie wybrać się za granicę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.