Horoskop miesięczny na sierpień 2022 dla Strzelca

Słońce w życzliwym Lwie przebywa do 23 sierpnia, obdarzając energią skłaniającą do dbania o własne przyjemności, kierując uwagę na kontakty z obcokrajowcami oraz na sprawy związane z edukacją. Szczególnie znaczący okaże się początek miesiąca, gdy Słońce znajdzie się w korzystnym aspekcie z dobroczynnym Jowiszem, natomiast Mars utworzy niezwykle energetyczną koniunkcję z Uranem i Północnym Węzłem Księżycowym i sekstyl z Wenus – niektóre Strzelce czekają duże zmiany, pozostańcie otwarci na nowe możliwości, jakie szykuje dla was los.

Stresujących sytuacji natomiast spodziewajcie się między 8 a 14 sierpnia, ponieważ 12 sierpnia dojdzie do pełni Księżyca w znaku Wodnika w koniunkcji z ograniczającym Saturnem i w kwadraturze do nieprzewidywalnego Urana oraz Węzłów Księżycowych – trudno będzie znaleźć wyjście z sytuacji związanych ze sprawami międzynarodowymi, stres może odbić się na zdrowiu, dlatego zachowajcie dystans, szczególnie w stosunku do tego, na co nie macie wpływu. Słońce w opozycji do Saturna od 12 do 17 sierpnia nie sprzyja podróżom, chyba że wybieracie się w góry. 23 sierpnia Słońce opuści życzliwego Lwa i wkroczy do pracowitej Panny, od razu też znajdzie się w kwadraturze z popędliwym Marsem, czekają was nowe zlecenia i zaległości w pracy, wszyscy będą czegoś od was chcieli, kontakty z partnerami biznesowymi nabiorą rozpędu, relacje z osobistymi partnerami staną się napięte. Nów Księżyca w Pannie, do którego dojdzie 27 sierpnia wyznaczy początek nowego zawodowego projektu.

Wenus tranzytuje znak Raka do 11 sierpnia, co sprzyja zarządzaniu rodzinnym budżetem, na początku miesiąca sekstyl z Marsem i Uranem wpłynie na zmianę gospodarowania wspólnym kapitałem, natomiast między 5 a 11 sierpnia aspekty Wenus z Neptunem i Plutonem pozwolą zrealizować długo żywione nadzieje pod warunkiem, że postawicie na asertywność i nie poddacie się manipulacji. 11 sierpnia Wenus zawita do życzliwego Lwa, w którym przebywa już Słońce, staniecie się bardziej radośni i skłonni do okazywania miłości, zwłaszcza dzieciom. Najwięcej przyjemności i nawiązanie międzynarodowych znajomości czeka was od 16 do 20 sierpnia, gdy Wenus znajdzie się w trygonie z dobroczynnym Jowiszem, wolne Strzelce zaczną romansować na całego, starajcie się jednak nie angażować zbyt mocno, bo w ostatnim tygodniu miesiąca napięte aspekty Wenus z nieprzewidywalnym Uranem i Węzłami Księżycowymi oraz opozycja z depresyjnym Saturnem wprowadzi nieporozumienia w związkach, niektóre Strzelce będą musiały zrezygnować z przyjemności.

Mars w Byku przebywa do 20 sierpnia, na początku miesiąca wpłynie na pogorszenie samopoczucia, między 4 a 11 sierpnia kwadratura Marsa do Saturna sprawi, że trudno się będzie porozumieć z osobami o konserwatywnych poglądach, niektóre Strzelce zaczną narzekać na bóle kręgosłupa, inne staną wobec wyzwań, które ich przerastają. Od 7 do 19 sierpnia Mars utworzy korzystne aspekty najpierw z natchnionym Neptunem a następnie z wymagającym Plutonem, sprawy zdrowotne oraz finansowe nabiorą znaczenia, układ wpłynie pozytywne na osoby twórcze i kreatywne, zainteresujecie się możliwością uzyskania kredytu, niektóre Strzelce lub ich bliscy rozpoczną terapię, zwłaszcza jeśli borykają się z uzależnieniami. 20 sierpnia Mars opuści Byka i wtargnie do przeciwległego znaku Bliźniąt, aktywizując wszelkiego rodzaju kontakty.

Merkury tranzytuje życzliwego Lwa do 4 sierpnia, następnie przejdzie do znaku Panny, w którym jest wyjątkowo mocny, do 26 sierpnia macie więc czas na uporządkowanie spraw zawodowych, najbardziej trafne decyzje możecie podjąć między 14 a 18 sierpnia, gdy Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z błyskotliwym Uranem oraz Węzłami Księżycowymi, natomiast od 19 do 23 sierpnia aspekty z Neptunem i Plutonem zweryfikują wasze podejście do spraw duchowych, ale ułatwią spłatę finansowych zobowiązań. 26 sierpnia Merkury zawita do życzliwej Wagi, staniecie się bardziej towarzyscy i skłonni do nawiązywania przyjaźni, zwłaszcza w okolicach 29 sierpnia, gdy Merkury utworzy trygon z Marsem w przeciwległych Bliźniętach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *