Horoskop miesięczny na sierpień 2021 dla Strzelca

Słońce, do 22 sierpnia przebywające w przyjaznym znaku Lwa, skoncentruje uwagę na wakacyjnych podróżach, zabawie, rozrywce i kontaktach z dziećmi. Będziecie tryskać energią i chęcią doznawania nowych wrażeń, niektóre Strzelce wybiorą połączenie odpoczynku ze zdobywaniem wiedzy lub nauką języków obcych. Jedynie pierwszy tydzień miesiąca może okazać się problematyczny ze względu na nagromadzenie obowiązków, z których trzeba się wywiązać, opozycja Słońca i Merkurego do Saturna ograniczy na chwilę przyjemności a zaraz potem od 4 do 9 sierpnia kwadratura Słońca do Urana może wywołać nagłe dolegliwości gastryczne lub dojdzie do nieporozumień ze współpracownikami, domowe zwierzęta mogą też dostarczyć przejściowych trudności.

Nów Księżyca w znaku życzliwego Lwa, do którego dojdzie 8 sierpnia, okaże się początkiem nowego oryginalnego przedsięwzięcia, natomiast mająca miejsce 22 sierpnia pełnia Księżyca w znaku Wodnika w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem, zapowiada możliwość podróży zagranicznej. Jeszcze tego samego dnia, zaraz po pełni, Słońce zmieni znak i wkroczy do zdyscyplinowanej Panny, rozpoczynając miesiąc, w którym trzeba się zabrać do pracy i powrócić do zawodowych obowiązków.

Wenus do 16 sierpnia przebywa w znaku Panny, gdzie jest słaba, nie jest to więc czas dobry na amory i rozwój życia towarzyskiego, od 1 do 5 sierpnia, gdy dostaniecie się pod wpływ trygonu Wenus do Urana, możecie natomiast liczyć na nagłe zlecenie, które trochę poprawi finanse. Między 8 a 14 sierpnia aspekty Wenus z Neptunem i Plutonem wprowadzą zamieszanie w sprawy finansowe, sprawdzajcie wszystkie transakcje, bo przez nieuwagę możecie popełnić błąd.

Po 16 sierpnia, kiedy Wenus zawita do znaku Wagi, którym włada, poczujecie się znacznie lepiej, życie towarzyskie się ożywi, przyjaźnie rozkwitną a miłość nadejdzie od strony grupy osób, z którymi łączą was wspólne pasje i zainteresowania. Między 21 a 25 sierpnia, podczas trygonu Wenus ze stabilizującym Saturnem, osiągniecie kompromis w ważnej dla was sprawie, macie też szansę utrwalić związek miłości lub przyjaźni.

Przez cały miesiąc Mars przebywa w znaku Panny, aktywując i motywując do wytężonej pracy – ciekawy i oryginalny projekt czeka was między 18 a 24 sierpnia, kiedy Mars w koniunkcji z Merkurym utworzą trygon z Uranem w Byku, jest to również dobry moment na zmianę nawyków żywieniowych lub rozpoczęcie aktywności fizycznej, poprawiającej kondycję.

Merkury do 11 sierpnia tranzytuje przyjazny znak Lwa, kierując myśli na sprawy związane z podróżami, rozrywką i podnoszeniem kwalifikacji, ale w pierwszych dniach miesiąca może wywołać stres i w wyniku nagromadzenia spraw do załatwienia, wywołanych trudnymi aspektami z Saturnem i Uranem,  doprowadzi do chwilowej niedyspozycji zdrowotnej, starajcie się więc więcej odpoczywać, w końcu są wakacje. 11 sierpnia Merkury przejdzie do pracowitej Panny, w której jest wyjątkowo silny, więc wszystkie zawodowe sprawy szybko i sprawnie ogarniecie, zwłaszcza między 18 a 24 sierpnia, i sporo czasu jeszcze zostanie na rozrywkę i odpoczynek. Między 23 a 28 sierpnia natomiast pozostańcie czujni, bo opozycja Merkurego do niepewnego Neptuna i trygon do potężnego Plutona, może spowodować myślenie „życzeniowe” i doprowadzić do błędów w ocenie waszej sytuacji finansowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *