Horoskop miesięczny na sierpień 2020 dla Bliźniąt

Słońce tranzytuje życzliwy znak Lwa do 22 sierpnia, jest to czas korzystny dla zajmowania się ulubionym hobby, rozwojem intelektualnym oraz szeroko pojętą komunikacją. Nie obejdzie się bez krótkich wakacyjnych podróży, warto skorzystać z urlopu i odwiedzić dalszą rodzinę, znajomych lub po prostu spędzić kilka dni nad wodą. Pierwsze dni miesiąca okażą się niezmiernie ekscytujące ze względu na kwadraturę Słońca do Urana, możecie zdecydować się w jednej chwili wyruszyć w podróż lub postanowicie kupić sprzęt elektroniczny, w każdym razie wiele będzie się działo – największe emocje pojawią się w okolicach 3 sierpnia, podczas pełni Księżyca w znaku Wodnika. Po 22 sierpnia, kiedy Słońce oraz Merkury przebywać będą w znaku Panny, uwagę skierujecie na sprawy rodzinne oraz związane z rozwojem kariery.

Merkury w znaku Raka przebywał będzie do 5 sierpnia, następnie do 20 sierpnia przebiegnie w pośpiechu znak Lwa, aby ostatnią dekadę miesiąca spędzić w Pannie – znaku, którym włada. Pełni Księżyca w Wodniku, do której dojdzie 3 sierpnia, towarzyszyć będzie opozycja Merkurego do Saturna, co wzbudzi poczucie ograniczenia, szczególnie w kontaktach z urzędnikami i bankami – niektóre Bliźnięta podejmą się długotrwałych zobowiązań finansowych. Między 15 a 17 sierpnia Merkury utworzy trygon z zapalczywym Marsem, zacznie wam się spieszyć, ale staniecie się mistrzami organizacji i w krótkim czasie uda się zrobić więcej, niż zamierzaliście. Najlepszy czas dla was nadejdzie w ostatniej dekadzie sierpnia, kiedy Merkury zagości w Pannie, ponieważ najpierw między 24 a 26 sierpnia utworzy dobroczynny trygon z Uranem, następnie w ostatnich dniach miesiąca jeszcze korzystniejszy trygon z Jowiszem oraz trochę bardziej problematyczną opozycję z Neptunem – możecie w tym czasie liczyć na znakomite pomysły, obiecujące okazje, finansowe oraz zawodowe profity lub wyjątkowo udane podróże.

Wenus w waszym znaku przebywa przez cały pierwszy tydzień sierpnia, obdarzając charyzmą, urokiem osobistym oraz zdolnością do okazywania uczuć, dla osób zakochanych może to być wspaniale spędzony czas. 7 sierpnia Wenus wkroczy do znaku Raka wzmacniając stan posiadania, warto wykorzystać jej tranzyty na poprawę finansów. Między 17 a 19 sierpnia, kiedy Wenus utworzy trygon z nieprzewidywalnym Uranem, możecie liczyć na okazje, które dosłownie trzeba „łapać w locie”, również między 23 a 29 sierpnia los się do was szeroko uśmiechnie, kiedy Wenus ustawi się w opozycji do Jowisza i trygonie do Neptuna – mogą się w tym czasie spełnić skryte marzenia.

Mars w znaku Barana może popsuć stosunki z przyjaciółmi, szczególnie między 8 a 15 sierpnia, kiedy utworzy kwadraturę z potężnym Plutonem – niektóre Bliźnięta wejdą w spory konflikt, prawdopodobnie na tle finansowym. Starania o kredyt napotkają trudności, szczególnie między 21 a 27 sierpnia, podczas kwadratury Marsa z ograniczającym Saturnem, urzędnicy okażą się nieprzejednani lub mało przychylni.
Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *