Horoskop miesięczny na październik 2023 dla Skorpiona

Słońce jeszcze do 23 października tranzytuje Wagę, zanim wejdzie do waszego znaku, w tym czasie jak co roku macie mniej energii, niż zwykle, nie należy z tym walczyć, tylko znaleźć czas na odpoczynek i ładowanie akumulatorów. 14 października dojdzie do zaćmienia Słońca, co jeszcze bardziej was osłabi, wskazane jest w tym czasie nawet wzięcie sobie wolnego od wszystkiego, zajmijcie się czymś, co nie powoduje wysiłku. 20 października, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, otrzymacie ważne informacje, które powinny pozostać tajemnicą, nawet po 23 października, kiedy zarówno Słońce, jak i Merkury, wkroczą do waszego znaku, zachowajcie je w sekrecie. W dniach 23 – 26 października Słońce w waszym znaku utworzy harmonijny aspekt ze stabilizującym Saturnem, to właściwy moment na rozpoczęcie przedsięwzięć wymagających cierpliwości, konsekwencji i wytrwałości, co zresztą okaże się zgodne z waszymi zamiłowaniami, nadejdzie bowiem moment, w którym marzenia możecie przekształcić w konkretną rzeczywistość. 28 października dojdzie do kolejnego zaćmienia, tym razem Księżyca w opozycyjnym Byku, co wzbudzi emocje i odbije się na partnerskich relacjach, starajcie się w tym czasie pozostać w zgodzie ze sobą, nie zapominajcie jednak o potrzebach, zwłaszcza uczuciowych, drugiej strony.

W dniach od 7 do 12 października obydwaj władcy waszego znaku, Mars i Pluton, znajdą się wobec siebie w napiętym aspekcie, zabraknie tolerancji i może wybuchnąć agresja, uważajcie na osoby ze swojego otoczenia, bo okaże się, że macie wokół siebie ukrytych wrogów, za kierownicą zdejmijcie nogę z gazu i nie hamujcie gwałtownie, aby ktoś nie wjechał wam w tył wozu. 12 października Mars zawita do waszego znaku, staniecie się niezwykle aktywni i skłonni do działania, a przy tym skuteczni. Między 26 a 30 października, w okolicach zaćmienia Księżyca, Merkury w koniunkcji z Marsem w waszym znaku ustawi się w opozycji do Jowisza, możecie kogoś mylnie ocenić lub starać się do czegoś przekonać, tracąc przy tym sporo energii.

Do 9 października Wenus przebywa w rozrywkowym Lwie, sprzyjając romansom i dobrej atmosferze w pracy, następnie zawita do życzliwej Panny, straci jednak sporo ze swej mocy, w dodatku ustawi się od razu w opozycji do ograniczającego Saturna, relacje zarówno przyjacielskie, jak i miłosne chwilowo się ochłodzą, może wam zabraknąć czasu dla swoich bliskich. Między 20 a 24 października natomiast trygon Wenus do Jowisza, przebywającego w przeciwległym Byku, zapowiada okres bogaty pod względem towarzyskim, pojawi się przestrzeń na spotkania w gronie przyjaciół. Ostatniego dnia miesiąca Wenus w trygonie do nieprzewidywalnego Urana, przyniesie niespodziewane wydarzenie, które miło was zaskoczy.

W pierwszych dniach miesiąca Merkury w życzliwej Pannie ustawi się w opozycji do złudnego Neptuna, trudno będzie dogadać się lub umówić na wspólne spotkanie z przyjaciółmi, ale już 3 października trygon Merkurego do Plutona pomoże podjąć decyzje i przeprowadzić swoją wolę. 5 października Merkury wejdzie do znaku Wagi, co sprzyja zbieraniu informacji, byle nie były to plotki – takie niebezpieczeństwo pojawi się w dniach 20-22 października, gdy Merkury utworzy napięty aspekt z Plutonem, drugim władcą waszego znaku, czyjaś opinia was zbulwersuje, ale może okazać się nieprawdą. 22 października Merkury wejdzie do waszego znaku, od razu utworzy harmonijny aspekt z poważnym Saturnem, co pozwoli zweryfikować otrzymane informacje i wykorzystać jedynie te, które okażą się prawdziwe i przydatne.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *