Horoskop miesięczny na październik 2023 dla Lwa

Słońce, władca waszego znaku, przebywa do 23 października w życzliwej Wadze, co czyni was bardziej mobilnymi, sprzyja też kontaktom międzyludzkim, zdobywaniu informacji i relacjom z najbliższym otoczeniem. 3 października mroczna Lilith opuści wasz znak i wejdzie do Panny, przestaną więc tak bardzo rządzić wami pokusy i nieuświadomione lęki. 14 października dojdzie w tym znaku do zaćmienia Słońca, co odbije się niekorzystnie na stosunkach z rodzeństwem i sąsiadami, możecie odczuć spadek energii i zacząć popełniać błędy, zastanówcie się wiec najpierw, zanim cos zrobicie, czy wypływa to z waszych rzeczywistych potrzeb, czy może z niezrealizowanych, podświadomych oczekiwań w stosunku innych osób. 20 października Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, tego dnia macie szanse zabłysnąć intelektem i wiedzą, to również znakomita okazja, aby przeprowadzić szczerą, konstruktywną rozmowę z ważną dla was osobą. 23 października Słońce opuści przyjazną Wagę i wkroczy do posępnego Skorpiona, co wpłynie na obniżenie nastroju, nadchodzące Święto Zmarłych, pamięć o bliskich, którzy odeszli, napełni was melancholią, aby sobie z nią poradzić warto zająć się czymś praktycznym, w czym pomoże trygon Słońca do Saturna w dniach 23 – 26 października. 28 października dojdzie do kolejnego zaćmienia, tym razem Księżyca w znaku Byka, swoje ambicje trzeba będzie podporządkować wyższym racjom, trudno będzie zapanować nad emocjami, szczególnie w sprawach związanych z karierą i finansami.

Do 9 października Wenus jeszcze przebywa w waszym znaku, co dodaje wam wdzięku i pozwala cieszyć się miłością oraz oddaniem bliskich, warto ten czas wykorzystać na umocnienie ważnych związków, okazując uczucia kochanym osobom. 9 października Wenus opuści wasz znak i wejdzie do Panny, tracąc wiele z możliwości konstruktywnego działania, w dodatku od razu znajdzie się w opozycji do ograniczającego Saturna, trzeba będzie „zacisnąć pasa”, bo w dniach od 9 do 11 października pojawią się jakieś ekstra wydatki, które uszczuplą wasz osobisty budżet, w związkach też dojdzie do ochłodzenia wzajemnych relacji. Na gest i zakupowe szaleństwo będziecie mogli sobie pozwolić w dniach od 20 do 24 października, gdy Wenus znajdzie się w harmonijnym aspekcie ze szczodrym Jowiszem w Byku, niektóre Lwy doczekają się wreszcie podwyżki lub ekstra premii, inne otrzymają dobrze płatne zlecenie, finansowe niespodzianki czekają was też pod koniec miesiąca, gdy Wenus ustawi się w trygonie do nieprzewidywalnego Urana.

Szczególną ostrożność powinniście zachować między 7 a 12 października, gdy bojowy Mars znajdzie się w napiętym aspekcie do nieustępliwego Plutona, unikajcie nadmiernego wysiłku, bo odbije się to niekorzystnie na zdrowiu, szanujcie swoje ograniczenia i zrezygnujcie z aktywności, która może okazać się niebezpieczna. 12 października Mars opuści życzliwą Wagę, gdzie trudno mu było działać konstruktywnie i wejdzie do Skorpiona, w którym odzyska pełnię swojej mocy, w ciągu najbliższych dwóch miesięcy korzystne okaże się skierowanie energii na remonty, ulepszenia w domu i fizyczną aktywność, jedynie pod koniec miesiąca, w okolicach pełni i zaćmienia Księżyca, gdy Merkury wraz z Marsem znajdą się w opozycji do Jowisza, możecie niepotrzebnie stracić energie na czynności, które nie są tego warte. 2 października

Merkury w opozycji do Neptuna wprowadzi wasz umysł w stan chaosu, szczególnie w sprawach finansowych, uważajcie, aby ktoś nie nadużył waszego zaufania, ale już następnego dnia trygon Merkurego do Plutona pozwoli się zorganizować i przeprowadzić swoją wolę. 5 października Merkury opuści znak Panny i wejdzie do życzliwej Wagi, co wpłynie pozytywnie na mobilność i kontakty międzyludzkie, jedynie w dniach 20 – 22 października, gdy utworzy napięty aspekt z nieubłaganym Plutonem, trudno będzie dojść do porozumienia z podwładnymi lub wykonawcami zleceń. 22 października Merkury ponownie zmieni znak i wejdzie do poważnego Skorpiona, myśli powędrują w kierunku spraw ostatecznych oraz obowiązków, jakie narzucają osoby starsze w rodzinie, szczególnie między 22 a 24 października, gdy utworzy trygon z odpowiedzialnym Saturnem.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *