Horoskop miesięczny na październik 2022 dla Lwa

Słońce do 23 października tranzytuje życzliwy znak Wagi, co wpływa korzystnie na komunikację i kieruje energię na relacje międzyludzkie. To właściwy czas na nawiązanie dobrych stosunków z rodzeństwem, sąsiadami i najbliższym otoczeniem. 9 października dojdzie do pełni Księżyca w przyjaznym Baranie, emocje wzbudzą sprawy związane z relacjami międzynarodowymi, rozpoczęciem nauki i kontaktami z obcokrajowcami. 

Od 9 do 13 października Słońce utworzy trygon z ograniczającym Saturnem w przeciwległym Wodniku, byłby to mocno stabilizujący aspekt, gdyby Saturn nie znajdował się w napiętym aspekcie z rewolucyjnym Uranem, stosunki z partnerami, zarówno osobistymi, jak biznesowymi, osiągną punkt krytyczny, od was i waszej dojrzałości zależy, czy utrzymacie status quo, czy zerwiecie długotrwałe więzi osobiste lub zawodowe – może to czas, aby uwolnić się od nawyków, które wam nie służą i utrudniają rozwój. Między 16 a 23 października dojdzie natomiast do niezwykłego układu planet – Wenus znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem i obie planety utworzą z jednej strony ułatwiający działanie trygon z Marsem w życzliwych Bliźniętach, z drugiej strony napiętą kwadraturę z potężnym Plutonem w Koziorożcu, niektóre Lwy stoczą walkę o swoje zdrowie, powinny przy tym skorzystać z pomocy przyjaciół oraz bliskich, inne zaangażują się w walkę o poprawę warunków pracy, które od dłuższego czasu pochłaniają zbyt wiele energii. 

23 października Słońce wraz z Wenus opuszczą życzliwą Wagę i wejdą  do mrocznego Skorpiona, wasza uwaga powędruje w kierunku spraw ostatecznych i trudnych, co jest adekwatne do pory roku i zbliżającego się Święta Zmarłych. 29 października Jowisz wycofa się z przyjaznego Barana do znaku Ryb, w którym pozostanie do 20 grudnia, może to pomóc w zarządzaniu wspólnymi finansami.

Wenus towarzyszyć będzie Słońcu w znaku Wagi do 23 października, co powinno wpłynąć korzystnie na wasze samopoczucie i relacje z otoczeniem – już w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w opozycji do Jowisza, wspierając plany edukacyjne i podróżnicze.  Między 11 a 23 października Wenus najpierw utworzy trygon ze stabilizującym Saturnem, co powinno poprawić relacje z partnerami życiowymi lub biznesowymi, pod warunkiem, że zgodzicie się na pewne ograniczenia, następnie znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, w trygonie z Marsem i napiętym aspekcie z Plutonem – niektóre Lwy zapłoną silną miłością i namiętnością, może ona jednak okazać się toksyczna, inne podejmą walkę ze swoimi słabościami, jeszcze inne zawalczą o związek, który się rozpada. 23 października Wenus wkroczy do znaku Skorpiona, w którym traci wiele ze swej mocy, górę nad wami zaczną brać negatywne emocje, miłość przybierze bardziej konfrontacyjny charakter.

Mars w życzliwych Bliźniętach zachęca do dzielenia się swoimi poglądami i przeżyciami z przyjaciółmi oraz osobami, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań. Między 9 a 16 października kwadratura Marsa do zwodniczego Neptuna zapowiada dzielenie się przeżyciami i uwagami na temat oszustw, uzależnień, przebytych chorób lub problemów z artystami i osobami tworzącymi świat iluzji, unikajcie plotek i niesprawdzonych informacji, wpływających na brak stabilności emocjonalnej. Dla zakochanych okres od 16 do 20 października, kiedy Wenus znajdzie się w trygonie z Marsem i w kwadraturze z Plutonem, może okazać się ekscytujący, pod warunkiem, że nie dacie się zawładnąć emocjom takim jak zazdrość czy posesywność.

Merkury w Pannie już 2 października wyjdzie z retrogradacji i zacznie zmierzać we właściwym kierunku, co powinno zaprocentować dobrymi decyzjami finansowymi, zwłaszcza między 4 a 8 października, gdy utworzy korzystny aspekt z Plutonem, to również właściwy czas, aby rozpocząć terapię, jeśli odczuwacie przewlekłe dolegliwości. 11 października Merkury opuści znak Panny i wejdzie do Wagi, w której przebywa już Słońce i Wenus, wspierając każdy rodzaj negocjacji oraz dążenie do porozumienia – od razu zresztą utworzy opozycję z Jowiszem, warto więc skorzystać z porady profesjonalistów w przypadku konfliktów. Między 21 a 23 października trygon Merkurego do Saturna w przeciwległym Wodniku pomoże osiągnąć kompromis w trudnej sprawie. Od 25 do 28 października Merkury w trygonie do Marsa i w kwadraturze do Plutona zapowiada walkę światopoglądową, która może zmienić wasz stosunek do własnych przekonań.

Nowy Czwarty Wymiar już w sprzedaży! >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *