Horoskop miesięczny na październik 2022 dla Bliźniąt

Słońce w życzliwej Wadze przebywa do 23 października, to czas na rozwój uczuć i zainteresowań, swoją energię skierujcie na to, co sprawia przyjemność i rozwija kreatywność. 9 października dojdzie do pełni Księżyca w Baranie, co wzbudzi wiele emocji, poznacie nowych przyjaciół, niektóre Bliźnięta nawiążą ekscytujący romans. Od 9 do 13 października pozostaniecie pod wpływem trygonu Słońca do poważnego Saturna, który, niestety, tworzy napięty aspekt z buntowniczym Uranem, z jednej strony więc zapragniecie stabilizacji, z drugiej jednak w umyśle pojawi się ukryta myśl, aby zerwać z ograniczeniami i wyrwać się na wolność, tę sprzeczną energię można zintegrować, ale trzeba w to włożyć dużo wysiłku. Okazja pojawi się między 16 a 23 października, kiedy Słońce w koniunkcji z Wenus ustawi się w trygonie do Marsa w waszym znaku i w napiętym aspekcie do potężnego Plutona – ogarnie was trudna do opanowania namiętność, niektóre Bliźnięta stoczą walkę ze swoimi słabościami, inne zaangażują się w pomoc bliskim. 

23 października Słońce wraz z Wenus opuszczą życzliwą Wagę i wejdą do Skorpiona, kierując uwagę na sprawy zdrowia oraz nadrabianie zaległości w pracy. W okolicach 25 października, gdy dojdzie do nowiu Księżyca w tym znaku, wasz nastrój się pogorszy – adekwatnie do pory roku i zbliżającego się Święta Zmarłych.  29 października Jowisz, planeta dobrobytu i obfitości, wycofa się z życzliwego Barana i ponownie wejdzie do znaku Ryb, w którym przebywać będzie do 20 grudnia, do tego czasu nie przegapcie zawodowych propozycji i szans, jakie pojawią się w karierze.

Merkury, władca waszego znaku, już 2 października wyjdzie z retrogradacji i ruszy do przodu, a ponieważ przebywa w Pannie, którą również włada, do 11 października możecie wykorzystać jego moc do zaprowadzenia porządków w domu i zaplanowania przyszłości, zwłaszcza między 4 a 8 października, gdy Merkury znajdzie się w trygonie do Plutona – to idealny moment, aby pozbyć się zarówno z szafy, szuflad i różnych zakamarków przedmiotów, które spełniły już swoją funkcję, jak i nawyków oraz osób z życia, które okazały się zbyt toksyczne. 11 października Merkury zawita do życzliwej Wagi i od razu ustawi się w opozycji do dobrotliwego Jowisza, staniecie się bardziej towarzyscy, skłonni nawiązywać nowe znajomości i wyrażać swoją opinię na temat innych osób. Między 21 a 23 października Merkury w trygonie do Saturna ugruntuje wasze przekonania, niektóre Bliźnięta podejmą decyzję o zastosowaniu ograniczeń w sprawach, które ich oddalają od własnych celów. Między 25 a 28 października Merkury utworzy trygon z Marsem w waszym znaku i kwadraturę z potężnym Plutonem – próba uzyskania kredytu raczej się nie powiedzie, chyba że wykażecie się determinacją, układ planet może się okazać korzystny dla przemiany świadomości i zmiany sposobu myślenia, w każdym razie unikajcie przemocy słownej i wymuszania, nie każdy musi się z wami zgadzać.

Mocna Wenus w życzliwej Wadze już w pierwszych dniach miesiąca przyniesie powodzenie, gdy znajdzie się w opozycji do szczodrego Jowisza, pod warunkiem, że nie rozproszycie energii na nic nie znaczące „lajki”, ale skupicie się na prawdziwych relacjach w miłości i przyjaźni. Między 11 a 23 października Wenus utworzy najpierw trygon z Saturnem, co dobrze wróży stałym i długotrwałym związkom, a następnie znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, tworząc wraz z nim trygon do Marsa i kwadraturę do Plutona, co wprowadzi ogień i namiętność do każdej relacji, ale każdy nadmiar, zwłaszcza zazdrość, łatwo może go zniszczyć. 23 października Wenus wraz ze Słońcem opuści życzliwą Wagę i obie planety wkroczą do Skorpiona, Wenus straci swą moc, możecie więc stać się bardziej wymagający i roszczeniowi.

Mars w waszym znaku skłania do aktywności, na początku miesiąca trygon Marsa do Saturna rozbudzi ambicje, zwłaszcza u studentów. Między 9 a 16 października Mars w kwadraturze do Neptuna sprowadzi zawodowe wyzwania, które okażą się niejasne i zagmatwane, w pracy możecie się spotkać z oszustwem, osoby o skłonnościach do uzależnień będą przechodzić trudne chwile, pojawią się bowiem niemożliwe do opanowania pokusy. Między 16 a 20 października Mars znajdzie się w trygonie z Wenus, to czas na rozwój miłości, niejedna osoba zostanie trafiona strzałą Amora, idźcie na całość, to wasz czas.

Nowy Czwarty Wymiar już w sprzedaży! >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *