Horoskop miesięczny na październik 2021 dla Ryb

Słońce w znaku Wagi przebywa do 23 października, w towarzystwie zapalczywego Marsa i cofającego się Merkurego. Wszystkie planety znajdą się w koniunkcji od 6 do 9 października, obejmując swym zasięgiem nów Księżyca, do którego dojdzie 6 października, możecie się więc spodziewać w tym czasie słownych ataków, konfliktów i nieporozumień w związkach, szczególnie w kontekście inwestycji oraz zarządzania wspólnymi finansami. Horoskop radzi nie angażować się w przepychanki, chrońcie siebie i swój stan psychiczny, ponieważ jesteście osobami szczególnie wrażliwymi i podatnymi na wpływy.

Między 13 a 17 października trygon Słońca do Jowisza poprawi sytuację materialną, możecie spodziewać się zysków zainwestowanych w kapitał zagraniczny, dobrze też ułożą się sprawy w tym, co dotyczy edukacji i podnoszenia kwalifikacji. 20 października pełnia Księżyca w znaku Barana pobudzi was emocjonalnie, ponieważ będziecie musieli podjąć ważne decyzje, mające wpływ na waszą sytuację materialną. 23 października Słońce przesunie się do życzliwego Skorpiona, kierując uwagę na rozwój intelektualny, dzielenie się wiedzą i rozwój kontaktów międzynarodowych, niestety kwadratura Słońca do Saturna w ostatnich dniach miesiąca utrudni lub opóźni realizację planów.

Wenus w życzliwym Skorpionie przez pierwszy tydzień miesiąca zapewni wam emocjonujące relacje z bliskimi przyjaciółmi, nie zabraknie zwierzeń i odkrywania tajemnic, co zapowiada sekstyl Wenus do Plutona. 7 października Wenus zmieni znak i wkroczy do Strzelca, wasze uczucia pochłoną zawodowe wyzwania, szczególnie między 11 a 15 października podczas sekstylu Wenus do Saturna. Między 24 a 28 października kwadratura Wenus do Neptuna w waszym znaku ostrzega przed nieszczerością współpracowników, poczujecie się zagubieni w chaosie sprzecznych sygnałów emocjonalnych, między 26 a 30 października natomiast sekstyl Wenus do Jowisza w Wodniku zapowiada okazję do stworzenia projektu edukacyjnego, który przyniesie poczucie spełnienia.

Merkury tranzytując znak Wagi sprzyja umowom oraz inwestycjom, jednak do 18 października pozostaje w retrogradacji, warto więc odłożyć ważne decyzje na ostatnią dekadę miesiąca. Na początku października otrzymacie kuszącą propozycję współpracy międzynarodowej lub związanej z edukacją, pojawią się jednak przeszkody, które zostaną rozwiązane na przełomie października i listopada, kiedy Merkury w ruchu prostym ponownie znajdzie się w trygonie z Jowiszem i w kwadraturze z Plutonem. W okolicach 9 października, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem i Marsem, kusić was będzie pomysł na inwestycję, ale okaże się niekorzystny i może generować straty oraz wywołać konflikty w związkach.

Mars w Wadze przebywa do 30 października, powodując straty w dziedzinie zarządzania wspólnymi funduszami. Trudno się będzie dogadać szczególnie w dniach od 6 do 9 oraz od 16 do 24 października, kiedy Mars znajdzie się w napiętych aspektach z innymi planetami. Po 30 października, gdy Mars zawita do życzliwego Skorpiona, ruszycie ze sprawami, które do tej pory leżały odłogiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *