Horoskop miesięczny na październik 2021 dla Bliźniąt

Słońce w życzliwym znaku Wagi do 23 października skupi uwagę na relacjach z ukochanymi oraz dziećmi, przypomni o tym, jak ważny jest rozwój indywidualnych zainteresowań oraz zajmowanie się tym, co sprawia przyjemność. Nów Księżyca w koniunkcji z Marsem, do którego dojdzie 6 października, zachęci do aktywnego poszukiwania hobby, a zainteresowania, które kiedyś porzuciliście, powrócą około 9 października, gdy do Słońca i Marsa dołączy cofający się Merkury – starajcie się unikać pośpiechu oraz impulsywnych reakcji, bo możecie zrobić komuś krzywdę – Mars w Wadze jest słaby i będziecie mieć skłonność do nierozważnego działania.

Sukcesy w relacjach międzynarodowych, w nauce oraz w podróży czekają was natomiast między 13 a 17 października, kiedy Słońce utworzy dobroczynny trygon z Jowiszem, warto w tych dniach zrobić coś dla siebie. 20 października pełnia Księżyca w znaku Barana pozwoli jasno dostrzec prawdziwe intencje przyjaciela lub kochanka, konieczność zajmowania się dziećmi utrudni życie towarzyskie lub zagracie w otwarte karty w gronie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań, może być emocjonująco. 23 października Słońce opuści życzliwą Wagę i wkroczy do posępnego Skorpiona, przypominając o smutnych obowiązkach, związanych ze Świętem Zmarłych – przełom października i listopada może być wyjątkowo trudny ze względu na kwadraturę Słońca do Saturna.

Merkury przebywa w życzliwym znaku Wagi, wpływając na kreatywność, ale do 18 października pozostaje w biegu wstecznym, zalecana jest więc ostrożność w rozpoczynaniu nowych projektów, wskazany natomiast jest powrót do pomysłów, które wymagają przemyślenia i wprowadzenia poprawek. Okazja pojawi się już w pierwszych dniach miesiąca, gdy Merkury znajdzie się w napiętym aspekcie z Plutonem i korzystnym trygonie z Jowiszem – układ planet sugeruje, że warto skorzystać z okazji i pogłębić wiedzę, aby w przyszłości uniknąć błędów, szczególnie w ocenie relacji międzyludzkich. Ostrożność zachowajcie w okolicach 9 października, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem i Marsem – aktywność jest wskazana, ale pośpiech może zniszczyć dobre pomysły.

Wenus w znaku Skorpiona przebywa do 7 października, nie jest to dla niej komfortowa sytuacja, bo jest w tym znaku na wygnaniu i niewiele może zdziałać, szczególnie w pierwszych dniach miesiąca, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem sekstylu Wenus do Plutona, możecie doświadczyć poczucia presji lub podporządkowania zarówno w sprawach finansowych, jak i miłosnych. 7 października Wenus przejdzie do przeciwległego znaku Strzelca, rozpocznie się dla was okres życzliwości otoczenia, samotnie Bliźnięta mają szanse spotkać na swej drodze swoją drugą połówkę, zwłaszcza między 14 a 18 października, gdy Wenus znajdzie się w sekstylu do Merkurego. Również ostatni tydzień miesiąca obfitował będzie w sukcesy towarzyskie na forum międzynarodowym lub na uczelni, kiedy Wenus utworzy sekstyl z dobroczynnym Jowiszem, jednak kwadratura Wenus z Neptunem zapowiada rozczarowanie uczuciowe lub intrygi i manipulacje w pracy.

 Mars w Wadze jest słaby, bo na wygnaniu, ale rozbudzi w was potrzebę twórczości, kreacji, seksualnych uniesień i wychowawczych działań, nie dajcie się tylko ponieść nadmiernej pożądliwości i niecierpliwości, bo możecie osłabić relacje z dziećmi i kochankami. Najtrudniej wam będzie zapanować nad energią Marsa w okresie od 16 do 24 października, kiedy dostaniecie się pod wpływ trygonu z Jowiszem i kwadratury z Plutonem, chyba że skierujecie aktywność na działalność twórczą lub edukacyjną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *