Horoskop miesięczny na marzec 2021 dla Lwa

Słońce w znaku Ryb pozostanie do 20 marca, zachęcając do pozbycia się ze swego życia wszystkiego, co utrudnia rozwój, otwarcia się natomiast na nowe, które nadchodzi. Możecie w tym czasie zająć się zarządzaniem wspólnym stanem posiadania i pozyskiwaniem środków z urzędów i instytucji do tego powołanych. Okazja na uzyskanie dotacji, kredytu, finansowego wsparcia lub wypłaty odszkodowania nastąpi już między 9 a 15 marca, kiedy najpierw Słońce a potem Wenus znajdą się w koniunkcji z Neptunem, a 13 marca dojdzie do nowiu Księżyca w Rybach. Dni między 15 a 20 marca natomiast pozwolą poprawić kondycję zdrowotną i psychiczną, obdarzą was siłą, potrzebną do pokonania słabości lub gorszego samopoczucia – wpłynie na to sekstyl Słońca do Plutona w znakach wodnych.

20 marca Słońce wkroczy do życzliwego znaku Barana, odzyskacie energię i chęć do działania, zaczniecie planować podróże nie przejmując się zbytnio ograniczeniami związanymi z pandemią. Pełnia Księżyca w przyjaznym znaku Wagi, do której dojdzie 28 marca, zapowiada nowe znajomości, obiecujące kontakty z obcokrajowcami  lub rozpoczęcie nauki w interesującej was dziedzinie. Sekstyl Słońca do Saturna w ostatnich dniach miesiąca podkreśla, że zawarte przyjaźnie mogą okazać się trwałe i długoterminowe.

Merkury do 16 marca przebywa w przeciwległym znaku Wodnika, stymulując umysł do rozwoju intelektualnego, zachęcając do nawiązywania kontaktów ważnych dla waszej przyszłości, prowadzenia rozmów i negocjacji oraz podpisywania umów. Merkury w tym znaku jest mocny, dodatkowo 5 marca znajdzie się w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem, dni między 3 a 7 marca warto więc wykorzystać na podejmowanie strategicznych decyzji. Po 16 marca, kiedy Merkury znajdzie się w znaku Ryb, straci sporo ze swojej mocy, wasze myśli zaczną krążyć wokół spraw duchowych i artystycznych, ale trudno się będzie zorientować, jaką drogę rozwoju wybrać, szczególnie między 20 a 24 marca, gdy Merkury znajdzie się z jednej strony w korzystnym aspekcie z oświecającym umysł Uranem, z drugiej w napiętej kwadraturze z popędliwym Marsem.

Wenus w Rybach do 21 marca pomoże uporać się z uczuciami i emocjami ukrytymi w podświadomości, wesprze także wasze starania o poprawę finansów, podpowie jakich inwestycji warto dokonać w najbliższym czasie. Przez cały miesiąc będzie towarzyszyć Słońcu, zarówno w znaku Ryb, jak i Barana, możliwe więc są także nagłe stany zakochania, nawiązywanie romantycznych relacji oraz platonicznych przyjaźni. W pierwszych dniach miesiąca, gdy 3  marca znajdzie się w sekstylu z nieprzewidywalnym Uranem, przyniesie moc niespodzianek. W ostatnim tygodniu miesiąca nawiążecie lub utrwalicie relację z osobą, która okaże się waszym przewodnikiem i nauczycielem życiowym.

Mars 4 marca opuści znak Byka i wkroczy do życzliwych Bliźniąt, staniecie się bardziej ruchliwi, wygadani, skłonni do nawiązywania nowych znajomości oraz przyjaźni. Na trwałe znajomości, przynoszące profity w rozwoju kariery oraz w sprawach zawodowych, możecie liczyć szczególnie między 20 a 24 marca, gdy Mars w Bliźniętach utworzy trygon z Saturnem w przeciwległym znaku Wodnika.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *