Horoskop miesięczny na marzec 2021 dla Barana

Słońce do 20 marca przebywa w znaku tajemniczych Ryb, co zwykle jest dla was osłabiające, wskazany jest więc w tym czasie odpoczynek, izolacja oraz stosowanie medytacji jako formy regeneracji sił, aby nabrać odporności na stresy. Dni między 9 a 15 marca, gdy Słońce i Wenus znajdą się w koniunkcji z Neptunem w Rybach, a 13 marca dojdzie dodatkowo do nowiu Księżyca w tym znaku, okażą się korzystne dla rozwoju duchowego, warto w tym czasie brać udział w warsztatach, medytacjach, wspólnych modlitwach oraz innych formach doświadczeń duchowych i metafizycznych. Osoby zakochane mają szansę przeżyć najbardziej romantyczne chwile, nie jest to jednak jeszcze moment na oświadczyny i wyznawanie skrywanych uczuć, poczekajcie z tym do  czasu, aż zarówno Słońce, jak i Wenus, przejdą do waszego znaku. Jest to natomiast właściwy czas na twórczość artystyczną, szczególnie w zaciszu własnych pracowni. Osoby pracujące w ochronie zdrowia oraz miejscach izolacji otrzymają szansę na rozwój swego potencjału.

Między 15 a 20 marca natomiast Słońce w sekstylu do Plutona pomoże pozbyć się z życia wszystkiego, co utrudnia rozwój, w pracy pojawią się wyzwania, którym uda się sprostać, chociaż wymagać będą większego niż zwykle zaangażowania. 20 marca Słońce wreszcie wkroczy do waszego znaku, odzyskacie energię i chęć do działania, następnego dnia za Słońcem podąży Wenus i obie planety znajdą się w ścisłej koniunkcji. 28 marca dojdzie do pełni Księżyca przeciwległym znaku Wagi, poczujecie się kochani i pożądani, z łatwością zdobędziecie każde serce, możecie w tym czasie wyznać miłość wybranej osobie i uzyskać wzajemność. W ostatnich dniach marca Słońce w sekstylu do Saturna pozwoli umocnić wieloletnią przyjaźń, zobaczycie wyraźnie, na kim możecie polegać w chwilach próby.

Władca waszego znaku, Mars, opuści 4 marca znak Byka i wkroczy do Bliźniąt, staniecie się więc bardziej mobilni, ruchliwi i wygadani, aktywność skierujecie na środki przekazu takie jak portale społecznościowe, staniecie się bardziej oczytani i komunikatywni. Najbardziej skuteczni okażecie się między 20 a 24 marca, gdy Mars znajdzie się w trygonie z ambitnym Saturnem, to dobry moment na prace, których efekty mogą być długoterminowe.

Merkury do 16 marca przebywa w przyjaznym znaku Wodnika, w którym jest mocny, warto więc ten czas wykorzystać na podejmowanie ważnych decyzji, zwłaszcza takich, które mają wpływ na waszych przyjaciół oraz osoby podzielające wasze zainteresowania i pasje. 5 marca dojdzie do koniunkcji Merkurego z Jowiszem w Wodniku, dni między 3 a 7 marca okażą się więc wyjątkowo szczęśliwe dla planów wakacyjnych, podróży oraz zdobywania i dzielenia się wiedzą. Po 16 marca, kiedy Merkury znajdzie się w Rybach, wasze myślenie może nie być już tak spójne, zwłaszcza między 21 a 25 marca, gdy Merkury znajdzie się w sekstylu z Uranem i w kwadraturze z Marsem. W wyniku tego układu zbytni pośpiech może zepsuć pojawiającą się okazję do wykazania się pomysłowością.

Wenus do 21 marca przebywa w znaku Ryb, wzbudzając głębokie, skrywane uczucia. W pierwszym tygodniu marca, gdy znajdzie się w sekstylu z Uranem, możecie otrzymać nieoczekiwanie prezent lub wasze konto zasilą dodatkowe środki. Od 16 do 20 marca sekstyl Wenus do Plutona wzbudzi skrywaną namiętność, nieco was rozkojarzając, ale jak tylko 21 marca Wenus wkroczy do waszego znaku, staniecie się panami i paniami sytuacji i z łatwością zdobędziecie to, na czym wam zależy.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *