Horoskop miesięczny na maj 2024 dla Bliźniąt

Słońce przebywa w Byku do 20 maja, to okres, w którym możecie czuć się słabsi i pozbawieni energii, warto więcej odpoczywać i ładować akumulatory, aby pod koniec miesiąca, kiedy zarówno Słońce, jak i Jowisz zawitają do waszego znaku, skorzystać z wszelkich dobrodziejstw, jakie wam zaoferują. 8 maja nów Księżyca w sekstylu do Saturna przyniesie całkiem nowe wyzwania w pracy, ale ze wszystkim świetnia dacie sobie radę. Między 11 a 15 maja koniunkcja Słońca z wywrotowym Uranem może wprowadzić nerwówkę i stres, ale pozwoli uświadomić sobie konieczność zmiany nawyków, jeśli chcecie iść do przodu. Od 16 do 20 maja Słońce w koniunkcji z Jowiszem i sekstylu do marzycielskiego Neptuna będzie zapowiedzią obfitości, która już niebawem zagości w waszym życiu wraz z wejściem Jowisza do waszego znaku, co nastąpi 26 maja, rozpoczynając rok pełen okazji do wzbogacenia, podróżowania i zdobywania wiedzy na wielu różnych poziomach. 20 maja Słońce wkroczy do waszego znaku, do 24 maja pozostając w harmonijnym aspekcie z potężnym Plutonem, poczujecie wiatr w plecy, odzyskacie energię i pragnienie zdobywania szczytów, to dobry moment na odważne inwestycje – dotyczy to szczególnie osób urodzonych w maju. Przygotujcie się na rok pełen możliwości, co zapewni pobyt Jowisza w waszym znaku, nie zapominajcie jednak, że nie jest to przyjazne środowisko dla tej planety, dlatego aby skorzystać jak najlepiej z tego tranzytu warto skoncentrować się na jednym celu, zamiast rozpraszać energię na wiele różnych spraw, bo możecie mieć problem z ich zakończeniem.

Merkury, władca waszego znaku, do 15 maja przebywa w życzliwym Baranie, warto ten czas wykorzystać na podejmowanie odważnych decyzji w oparciu o to, co radzą przyjaciele. 15 maja Merkury zawita do znaku Byka, do 18 maja pozostanie w kwadraturze do Plutona, trzeba się będzie uporać z ukrytym w podświadomości gniewem. Pod koniec miesiąca, 28 maja, Merkury utworzy sekstyl z Saturnem, co pozwoli skoncentrować się na zawodowych ambicjach, ale 31 maja koniunkcja władcy waszego znaku z wywrotowym Uranem okaże się wyjątkowo stresująca.

Wenus w pierwszych dniach miesiąca utworzy napięty aspekt z zaborczym Plutonem, mogą pojawić się jakieś ukryte pożądania i pragnienie zdobycia kogoś za wszelką cenę. Między 12 a 14 maja Wenus w sekstylu do Saturna ułatwi nawiązanie porozumienia z osobą, którą darzycie sympatią lub skrytym uczuciem, może ono wybuchnąć z nieoczekiwaną siłą w dniach 17 – 19 maja, gdy Wenus znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem. Marzenia o romantycznej miłości mają szansę się spełnić w dniach 21-23 maja, gdy Wenus w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem utworzy sekstyl z uduchowionym Neptunem. 23 maja Wenus wkroczy do waszego znaku rozpoczynając miesiąc, w którym miłość ma szansę zagrać pierwsze skrzypce, zwłaszcza w dniach 24 – 27 maja, gdy pozostaniecie pod wpływem harmonijnego aspektu, jaki utworzy z namiętnym Plutonem.

Mars przez cały miesiąc tranzytuje życzliwego Barana, nie zabraknie wam więc energii i motywacji do uprawiania sportów, życie towarzyskie nabierze blasku, zwłaszcza w pierwszym tygodniu maja, gdy Mars utworzy harmonijny aspekt z potężnym Plutonem.

Sposoby na złe oko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *