Horoskop miesięczny na maj 2021 dla Ryb

Słońce do 20 maja przebywa w życzliwym znaku Byka, kierując uwagę na szeroko pojętą komunikację, koniunkcja Słońca z Uranem 1 maja rozbudzi w was buntownika, długi weekend postanowicie spędzić w sposób odmienny niż zwykle, ale kwadratura Słońca do Saturna już 3 maja powstrzyma te zapędy, lęk przed pandemią prędko was nie opuści. Nów Księżyca w znaku Byka, mający miejsce  11 maja, wyznaczy początek działalności publicznej lub wydawniczej, zachęci do eksperymentowania w hodowli roślin, rozbudzi zdolności kulinarne lub ogrodnicze.

Druga dekada miesiąca okaże się korzystna dla nauczania, szerzenia informacji, zdobywania wiedzy, publikowania opinii oraz poprawy sytuacji materialnej, kiedy Słońce znajdzie się w korzystnym aspekcie z przebywającym w waszym znaku Neptunem oraz potężnym Plutonem w Koziorożcu. Jowisz, planeta szczęścia i powodzenia, patron Ryb, zawita do waszego znaku już 14 maja, przynosząc radość i zadowolenie. 20 maja Słońce opuści przyjazny znak Byka, wkroczy do Bliźniąt i między 21 a 24 maja znajdzie się w kwadraturze z Jowiszem, co powinno przynieść sukces przede wszystkim Rybom urodzonym w lutym, uważajcie tylko, aby nie przecenić swoich możliwości. Ostatni tydzień miesiąca może być problematyczny, ponieważ między 25 a 27 maja pozostaniecie pod wpływem zaćmienia Księżyca w Strzelcu, co skomplikuje zawodowe plany, dodatkowo zarówno Wenus, jak i Merkury znajdą się w kłopotliwej kwadraturze z przebywającym w waszym znaku Neptunem.

Wenus do 9 maja przebywa w życzliwym Byku, przynosząc miłość, radość i dobre samopoczucie. Sekstyl Wenus do Neptuna w waszym znaku w pierwszych dniach miesiąca obiecuje romantyczne chwile, spędzone w ramionach ukochanej osoby oraz duchowe doznania, które natchną was do jeszcze większej ofiarności i miłości bliźniego, natomiast trygon Wenus do Plutona w Koziorożcu między 4 a 8 maja wzbudzi namiętność w związkach, chętnie poddacie się przyciąganiu do osobowości silnej, magnetycznej i charyzmatycznej. 9 maja Wenus opuści przyjazny znak Byka i wkroczy do Bliźniąt, dobrze poczujecie się we własnym domu, w kontakcie z dobrą literaturą. Między 18 a 22 maja trygon Wenus do Saturna utrwali to, nad czym pracowaliście w samotności, okaże się także korzystny dla długotrwałych związków. Czujność zachowajcie w ostatnich dniach miesiąca, od 25 do 29 maja, gdy Wenus utworzy kwadraturę z Neptunem w waszym znaku, niektóre wasze nadzieje nie zostaną spełnione.

Merkury 4 maja opuści przyjaznego Byka i wkroczy do Bliźniąt, w których jest mocny, warto więc w maju zajmować się wszystkim, co sprzyja komunikacji – pisaniem, publikowaniem, podróżowaniem, publicznymi występami. Dla podpisywania długotrwałych umów najlepszy jest okres od 10 do 15 maja, podczas trygonu Merkurego do stabilizującego Saturna, natomiast między 20 a 25 maja zachowajcie daleko idącą ostrożność, ponieważ Merkury znajdzie się w napiętej kwadraturze z Neptunem, przebywającym w waszym znaku, nie dajcie się oszukać lub zmanipulować.

Mars przebywa w życzliwym Raku przez cały miesiąc, nie jest to jednak dla niego dobra pozycja, możecie więc doświadczyć niecierpliwości i rozładowania negatywnych emocji ze strony dzieci oraz ukochanych osób, starajcie się zachować spokój i nie reagować w ten sam sposób. Sekstyl Marsa do Urana w Byku między 8 do 15 maja skłoni was do większej aktywności, częściej będziecie wychodzić z domu.

Sprawdź Słowiańską Wiedźmę w promocji na CzaryMary.pl >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *