Horoskop miesięczny na maj 2021 dla Koziorożca

Słońce przebywa w życzliwym znaku Byka do 20 maja, rozpoczynając miesiąc z przytupem, bo koniunkcją z rewolucyjnym Uranem i kwadraturą z Saturnem, władcą waszego znaku, długi weekend więc z jednaj strony otworzy was na świat i majowe przyjemności, z drugiej powstrzyma przed ich wykorzystaniem, tak jakbyście najpierw nacisnęli na gaz a za chwilę na hamulec w samochodzie. Barierą mogą okazać się pieniądze i strach przed ich wydawaniem w niepewnych czasach pandemii. Pierwsze dwie dekady maja są korzystne dla rozwijania kreatywności, czerpania radości z życia oraz dla kontaktów z dziećmi, szczególnie po 11 maja, kiedy dojdzie do nowiu Księżyca w znaku Byka – może znajdziecie nowe hobby lub zajmiecie się twórczością artystyczną.

Od 11 do 20 maja Słońce w korzystnych aspektach z Neptunem w Rybach i Plutonem w waszym znaku, pomoże w rozwoju osobistym oraz duchowym, wyzwoli w was siłę przetrwania, wzmocni intuicję. Dobroczynny Jowisz 14 maja opuści znak Wodnika i wkroczy do życzliwych Ryb a kiedy po 20 maja Słońce zawita do Bliźniąt, znajdzie się z nim w twórczej kwadraturze. Dni między 21 a 24 maja warto wykorzystać na rozwój kontaktów międzynarodowych oraz podniesienie zawodowych kwalifikacji. 26 maja dojdzie do zaćmienia Księżyca w Strzelcu, starajcie się od 25 do 27 maja zachować ostrożność i zadbać o swoje zdrowie oraz dobre samopoczucie.

Wenus do 9 maja przebywa w życzliwym znaku Byka, którym włada, tworząc korzystne aspekty z marzycielskim Neptunem, zaborczym Plutonem, przebywającym w waszym znaku oraz kwadraturę ze szczodrym Jowiszem, która też jest pozytywna. Możecie się więc spodziewać eksplozji uczuć, namiętnych romansów, romantycznych wyznań i emocjonujących miłosnych przygód, poszczęści się wam też w finansach,  chętnie też wydacie pieniądze na coś ekstra, na przykład na podróże zagraniczne. 9 maja Wenus opuści przyjaznego Byka i wkroczy do Bliźniąt, miłości i przyjemności poszukacie więc w pracy. Między 18 a 22 maja, kiedy Wenus znajdzie się w trygonie z Saturnem, władcą waszego znaku, niektórym Koziorożcom uda się uzyskać stałe źródło dochodu, to również dobry moment na założenie firmy. W ostatnich dniach miesiąca, od 25 do 29 maja, kwadratura Wenus ze zwodniczym Neptunem ostrzega przed emocjonalną iluzją, która może zakończyć się rozczarowaniem.

Merkury do 4 maja przebywa w przyjaznym Byku, tworząc korzystne aspekty z Neptunem i Plutonem w waszym znaku, warto więc wykorzystać długi weekend na ważne rozmowy z partnerami, dotyczące wzajemnych oczekiwań. Kiedy Merkury 4 maja opuści znak Byka i wkroczy do Bliźniąt, stanie się bardzo mocny, dlatego warto w maju przeprowadzać negocjacje, podpisywać umowy i komunikować się z otoczeniem na wiele różnych sposobów. Najlepsze do zawierania długoterminowych  zobowiązań, szczególnie finansowych, okażą się dni od 10 do 15 maja, gdy Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z Saturnem, natomiast unikajcie podpisywania umów między 20 a 25 maja, podczas kwadratury Merkurego z Neptunem, uważajcie też na swoje słowa, możecie zostać źle zrozumiani.

Mars przez cały maj tranzytuje przeciwległy znak Raka, w którym jest słaby i bywa agresywny, dlatego możecie poczuć się atakowani przez partnerów zarówno osobistych, jak i biznesowych. Szczególnie między 8 a 15 maja, gdy Mars utworzy sekstyl z nieprzewidywalnym Uranem, będziecie zmuszeni znaleźć oryginalne rozwiązanie dla cudzych problemów.

Sprawdź Słowiańską Wiedźmę w promocji na CzaryMary.pl >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *