Horoskop miesięczny na maj 2021 dla Barana

Słońce tranzytuje znak Byka do 20 maja, zanim zawita do przyjaznych Bliźniąt. Już w pierwszych dniach miesiąca zaznaczy swoją obecność, silnie wpływając na stan finansów – 1 maja bowiem znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, przynosząc zyski lub straty w zależności od indywidualnego układu planet, mocno jednak wstrząśnie stosunkiem do zarabiania i gospodarowania pieniędzmi. 3 maja Słońce utworzy napiętą kwadraturę z Saturnem w Wodniku, skłaniając do oszczędności lub wymuszając ograniczenia. Rozliczenia finansowe z przyjaciółmi mogą wpłynąć na wasz sposób dysponowania posiadanymi zasobami. Obecność Wenus w znaku Byka będzie chronić wasze zarobki, przetrwacie więc każdy kryzys i wyjdziecie z niego zwycięsko.

Nów Księżyca w znaku Byka od 11 maja wyznaczy czas właściwy na rozpoczęcie działalności przynoszącej zyski. Dni od 11 do 15 maja sprzyjają również udanym inwestycjom i zakupom, bowiem Słońce znajdzie się w sekstylu do tajemniczego Neptuna, który przyniesie znakomite okazje, pod warunkiem, że posłuchacie się swojej intuicji a nie sugestii innych osób. Od 15 do 20 maja trygon Słońca do Plutona sprzyja odzyskaniu długów, pozyskaniu dofinansowania lub kredytu na większe inwestycje. 14 maja Jowisz opuści znak Wodnika i wkroczy do Ryb, gdzie czuje się dobrze i może rozwinąć cały swój potencjał, przynosząc okazję do rozwoju osobistego i duchowego, wzbogacając was wewnętrznie. Słońce, wkraczając do życzliwych Bliźniąt 20 maja, znajdzie się od razu w aspekcie z Jowiszem, co sprzyja podróżom zagranicznym oraz zdobywaniu wiedzy i podnoszeniu kwalifikacji, unikajcie jednak „hurraoptymizmu” i rozrzutności, bo  26 maja dojdzie do zaćmienia Księżyca w znaku Strzelca, co może utrudnić zdawanie egzaminów oraz podróżowanie.

Mars przebywa w znaku Raka, w którym niestety jest w upadku, starajcie się więc panować nad pośpiechem i negatywnymi emocjami, bo przyniosą odwrotny od oczekiwanego efekt. Między 8 a 15 maja pozostaniecie pod wpływem sekstylu Marsa do Urana, co sprzyja domowym remontom i pracy ogrodniczej oraz inwestycjom w nieruchomości. W ostatnich dniach miesiąca macie szansę osiągnąć to, na czym wam skrycie zależy, do czego przyczyni się trygon Marsa do Neptuna.

Wenus przebywa w swoim królestwie do 9 maja, jest więc silna i wspiera finanse, sprzyja też przygodom miłosnym i realizacji marzeń, zwłaszcza że tworzy w tym czasie pozytywne aspekty z marzycielskim Neptunem, potężnym Plutonem i dobroczynnym Jowiszem. 9 maja Wenus wkroczy do życzliwego znaku Bliźniąt, staniecie się więc znacznie bardziej mobilni, skłonni do spotkań towarzyskich, chętni spędzać czas na łonie przyrody, jedynie pod koniec miesiąca, między 26 a 28 maja może spotkać was rozczarowanie, gdy Wenus znajdzie się w kwadraturze do zwodniczego Neptuna.

Merkury do 4 maja przebywa jeszcze w Byku, będziecie więc w tym czasie głównie myśleć o stanie swoich finansów, potem jednak wkroczy do życzliwego znaku Bliźniąt, którym włada, możecie więc do końca miesiąca podejmować strategiczne decyzje, zakładać blogi i strony internetowe, wydawać książki, uczyć się i zdobywać wyższe kwalifikacje, a także korzystać z krótkich wyjazdów, odwiedzać znajomych i rodzinę na działkach. Ostrożność zachowajcie jedynie między 20 a 26 maja, podczas kwadratury Merkurego do Neptuna, bo ktoś może zechcieć wyprowadzić was w pole, nie słuchajcie plotek, nie ma w nich ani trochę prawdy.

Sprawdź Słowiańską Wiedźmę w promocji na CzaryMary.pl >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *