Horoskop miesięczny na maj 2020 dla Ryby

Słońce w przyjaznym znaku Bliźniąt przebywa do 20 maja, skupiając energie na komunikacji, nauce i dzieleniu się z innymi swoją wiedzą. Również Merkury przebywa w tym znaku do 11 maja, wzmacniając i potęgując potrzebę kontaktów, chociażby przez internet lub za pomocą słowa pisanego. Między 6 a 11 maja aspekty Merkurego z Jowiszem i Plutonem w życzliwych znakach pomogą rozwinąć sieć kontaktów i otoczyć się ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Najwięcej emocji wzbudzi pełnia Księżyca w Skorpionie, otwierając przed wami drzwi do nowych, cennych znajomości.

Jeszcze bardziej znacząca okaże się druga dekada miesiąca, ponieważ między 12 a 19 maja Słońce utworzy bardzo korzystne aspekty z Jowiszem i Plutonem, sprawy więc zaczną się prostować i okaże się, że przymusowa kwarantanna wyszła wam na dobre.

Wenus w Bliźniętach 14 maja zmieni bieg na wsteczny, co spowoduje, że dwukrotnie utworzy napiętą kwadraturę z przebywającym w waszym znaku Neptunem – między 3 a 5 maja oraz między 19 a 22 maja, jednak wpływ tego aspektu odczujecie przez cały miesiąc. Niepokój o rozprzestrzenianie się koronawirusa nie opuści was, nawet kiedy restrykcje zostaną poluzowane. Niektóre Ryby dość już będą miały ciągłych niejasności związanych z kwarantanną i zaczną to wyrażać szczególnie mocno po 13 maja, kiedy Mars wkroczy do ich znaku – najbardziej podatne na frustrację i wybuchy złości okażą się osoby urodzone w lutym, uważajcie, abyście nie stali się własnymi wrogami, nie lekceważcie zaleceń epidemiologicznych i zachowajcie ostrożność w kontaktach z innymi.

20 maja Słońce opuści życzliwego Byka i wkroczy do Bliźniąt, wasza uwaga przesunie się w kierunku spraw domowych, a kiedy 22 maja dojdzie do nowiu Księżyca, rozpoczniecie nowy zawodowy projekt, który wzbudzi sporo kontrowersji. Kwadratura Merkurego i Wenus w Bliźniętach do Neptuna w waszym znaku utrudni zrozumienie specyfiki sytuacji, w jakiej się znaleźliście. Próba działalności prowadzonej online napotka nieprzewidziane trudności, ale nie poddawajcie, tylko słuchajcie swojej intuicji.
Moja i Twoja astrologia

Jeden komentarz do “Horoskop miesięczny na maj 2020 dla Ryby

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *