Horoskop miesięczny na maj 2020 dla Lwa

Do 20 maja Słońce przebywa w znaku Byka kierując waszą uwagę na sprawy zawodowe i pomimo ograniczeń, związanych z epidemią, wasza kariera ma szansę ruszyć do przodu. Do 11 maja Merkury wspierać będzie zainteresowanie pracą, a kiedy przejdzie do Bliźniąt rozrusza kontakty towarzyskie. Wenus, przebywająca już w życzliwych Bliźniętach, postawi na waszej drodze osoby warte przyjaźni, wolne Lwy mogą liczyć na niezobowiązujące romanse, ale nie wierzcie we wszystko, co usłyszycie, trudno będzie dojść do prawdy na temat nowo poznanych osób. Na początku tygodnia uda się ukryć niektóre kontakty lub romanse, ale 7 maja, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w Skorpionie, uzyskacie jasność w interesujących was sprawach, a następne dni przyniosą spełnienie długo żywionej nadziei.

Najwięcej okazji i możliwości wartych wykorzystania pojawi się w drugiej dekadzie miesiąca, między 12 a 19 maja, kiedy Słońce utworzy dobroczynne aspekty z Plutonem i Jowiszem – wszystko ruszy do przodu, a sukces znajdzie się w zasięgu ręki. Sprawy zdrowotne ulegną poprawie, odzyskacie moc i zdolność do działania, pojawi się propozycja dobrze płatnej pracy lub odzyskacie stracone pieniądze. Ruszą sprawy międzynarodowe oraz związane z nauczaniem, sprawy sądowe ułożą się po waszej myśli.

20 maja Słońce opuści znak Byka i wkroczy do przyjaznych Bliźniąt i od razu utworzy trygon ze stabilizującym Saturnem, powiodą się wszelkie długoterminowe zamierzenia, urzędnicy okażą się życzliwi i pomocni.

Nów Księżyca w Bliźniętach, do którego dojdzie 22 maja, zapowiada początek długoterminowej przyjaźni lub współpracy, która wymagać będzie obustronnych zobowiązań, ale w konsekwencji zapewni poczucie bezpieczeństwa. Koniunkcja Merkurego z Wenus w Rybach w napiętym aspekcie z Neptunem ostrzega przed kłamstwem lub niewiernością – nie uda się niczego utrzymać w tajemnicy, wyjdą na jaw sekrety i trzeba będzie się z nich wytłumaczyć. W ostatnim tygodniu miesiąca wykażecie się dużą aktywnością, a nawet nadaktywnością w każdej dziedzinie.
Moja i Twoja astrologia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *