Horoskop miesięczny na maj 2020 dla Bliźniąt

Do 20 maja pobyt Słońca w Byku odczujecie jako osłabienie energetyczne, przymusowa izolacja wywołana koronawirusem okaże się w tej sytuacji korzystna, ponieważ pozwoli wam odpocząć i naładować akumulatory. Zmysłowa Wenus przebywać będzie w waszym znaku dłużej niż zwykle, ponieważ 14 maja zmieni bieg na wsteczny i cofać się będzie aż do 25 czerwca, a znak opuści dopiero 8 sierpnia, możecie więc liczyć w tym czasie na przychylność losu, przyciągniecie do siebie miłość i pieniądze.

Do 25 maja pozostańcie jednak uważni, szczególnie w dniach 3-5 oraz 19-22 maja, ponieważ Wenus znajdzie się w napiętym aspekcie z Neptunem, możecie w tym czasie doświadczać trudności w zrozumieniu oczekiwań bliskich i partnerów życiowych, sytuację pomogą rozwiązać romantyczne gesty i wejście w świat marzeń ukochanej osoby.

W pierwszej dekadzie miesiąca Merkury w Byku każe wam myśleć o stanie posiadania, uruchomi kreatywność zarówno w finansach, jak i w miłości, szczególnie między 6 a 8 maja słuchajcie podszeptów intuicji, a w dniach 8-11 maja planujcie przyszłość, bo planety będą wam sprzyjać – natomiast kiedy 11 maja Merkury wkroczy do waszego znaku ujawni cały swój potencjał i aż do 28 maja ułatwi przeprowadzenie ważnych projektów i realizację planów.

Dni między 12 a 14 maja okażą się znaczące dla długofalowych projektów a kontakty z instytucjami i urzędnikami przyniosą oczekiwane rezultaty. Mars do 13 maja w życzliwym Wodniku zwiększy aktywność w działaniach społecznych i zachęci do działania w grupach, natomiast po 13 maja, kiedy znajdzie się w znaku Ryb, rozpocznie się okres zwiększonej aktywności zawodowej.

20 maja Słońce wkroczy do waszego znaku, a dwa dni później dojdzie do nowiu Księżyca, aspekty planet towarzyszące temu wydarzeniu świadczą o możliwościach, jakie się przed wami otwierają – rozpoczniecie długofalowe przedsięwzięcie, które przyniesie stały dochód, macie szansę zbudować przyszłość na trwałych podstawach. W miłości może dojść do ważnych rozmów, które otworzą wam oczy i pozwolą odróżnić iluzję od rzeczywistości. W pracy wykażecie się aktywnością, bo trzeba będzie się przystosować do zmian wywołanych epidemią koronawirusa, w ostatnim tygodniu miesiąca zaangażujecie się mocno w działania, horoskop radzi jednak zachować ostrożność, słuchać intuicji i generalnie zwolnić, bo pośpiech nie sprzyja precyzji, uważajcie, aby nie „wylać dziecka z kąpielą”.
Moja i Twoja astrologia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *