Horoskop miesięczny na maj 2020 dla Barana

Słońce do 20 maja przebywa w Byku, skupiając waszą uwagę na finansach. Trudna sytuacja, wywołana pandemią koronawirusa, nie jest w stanie was pokonać, rozbudza tylko wojownika, którego macie w sobie.

Do 13 maja Mars w znaku Wodnika zachęci do zwiększenia aktywności, niektóre osoby jeszcze bardziej zaangażują się w działalność społeczną, inne zaczną robić coś dla przyjaciół, a nawet dla obcych, potrzebujących praktycznej porady lub pomocy. Najbardziej przedsiębiorcze Barany przystosują swoją działalność do internetu lub rozpoczną całkiem nowy rozdział zawodowej aktywności.

Po 13 maja, kiedy Mars zmieni znak i wkroczy do Ryb, poczujecie się trochę bardziej zagubieni, bo trudno będzie zobaczyć wroga, nie będziecie wiedzieli z kim i o co należy walczyć, a to wzbudzi frustrację.

Merkury w Byku przebywa do 11 maja, tworząc korzystne aspekty z Plutonem i Jowiszem w Koziorożcu, nie zabraknie wam więc pomysłów jak poprawić finanse i wyjść na prostą, jednak kwadratura Wenus do Neptuna, pod wpływem której pozostaniemy wyjątkowo długo, bo do 25 maja, ostrzega, że zarobki uzależnione będą od sytuacji epidemiologicznej w kraju i na świecie – aspekt uściśli się dwukrotnie w tym miesiącu, najpierw między 3 a 5 maja, a następnie (kiedy od 14 maja Wenus wejdzie w bieg wsteczny) od 19 do 22 maja.

Między 12 a 15 maja aż trzy planety zmienią bieg na wsteczny – Saturn, Wenus i Jowisz – należy się więc spodziewać zmian i wycofania na jakiś czas niektórych ograniczeń, jak również finansowych i organizacyjnych trudności, niektóre osoby będą mogły powrócić do poprzedniej aktywności.

W drugiej dekadzie maja Słońce w Byku utworzy trygony do Jowisza i Plutona, uda się więc uzyskać dofinansowanie, zwrot poniesionych kosztów lub po prostu zarobić więcej, niż się spodziewaliście.

20 maja Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwych Bliźniąt, staniecie się bardziej mobilni, prawdopodobnie zwiększy się możliwość przemieszczania, a nawet podróżowania, co zapowiada nów Księżyca w znaku Bliźniąt. Trygon Słońca do Saturna między 20 a 24 maja wpłynie pozytywnie na sprawy zawodowe, urzędnicy będą wam przychylni, jednocześnie w tym samym czasie Merkury i Wenus w koniunkcji utworzą napięty aspekt z Neptunem, co zaburzy przepływ informacji, szczególnie związanych z podróżami, finansami oraz rozwojem koronawirusa. Ostatnie dni miesiąca będą należeć do szczególnie aktywnych i trochę nerwowych, ze względu na zbliżającą się kwadraturę Słońca z Marsem.
Moja i Twoja astrologia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *