Horoskop miesięczny na luty 2023 dla Wagi

Słońce w przyjaznym Wodniku przebywa do 18 lutego, warto ten czas wykorzystać na twórcze i oryginalne działanie, rozwój zdolności artystycznych, kontakt z szeroko pojętą sztuką – jedynie na początku miesiąca, kiedy 5 lutego dojdzie do pełni Księżyca w Lwie w napiętym aspekcie do wybuchowego Urana a dodatkowo Wenus, władczyni waszego znaku, utworzy kwadraturę z pobudliwym Marsem, nerwy odmówią wam posłuszeństwa, ponieważ sprawy zaczną obierać nieoczekiwany obrót. Otwórzcie się na to, co niezwykłe, bo od 3 do 7 lutego niejedno was zaskoczy. Dla odmiany dni między 14 a 18 lutego, kiedy Słońce znajdzie się w koniunkcji z ograniczającym Saturnem, sprawy związane z kreatywnością lub uprawianym hobby znacznie zwolnią, niektóre Wagi będą zmuszone więcej czasu poświęcić dzieciom, które przeżywać mogą przejściowe trudności. 18 lutego Słońce wkroczy do uduchowionych Ryb, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będzie ochrona zdrowia i dbałość o dobre samopoczucie w miejscu pracy, 20 lutego nów Księżyca wyznaczy początek zawodowego projektu, wymagającego twórczych zdolności, ale też pochłaniającego sporo energii.

Wenus, patronka waszego znaku, przebywa w Rybach do 20 lutego, jest to dla niej korzystne miejsce, nie zabraknie wam więc wiary w siebie i potrzeby wykazania się twórczym potencjałem, jedynie w okolicach 5 lutego, podczas pełni Księżyca w Lwie, możecie poczuć się atakowani, gdy Mars zadziała kwadraturą. Między 6 a 10 lutego natomiast sekstyl Wenus do Urana przyniesie miłe spotkania z przyjaciółmi, aspekt może też zaowocować poprawą finansów, niektóre Wagi zakochają się nagle bez pamięci w osobie, z którą pracują. Koniunkcja Wenus z romantycznym Neptunem, do której dojdzie między 13 a 17 lutego, rozbudzi marzenia, które mogą okazać się zwodnicze, także w przypadku pojawienia się zdrowotnych dolegliwości trudno będzie znaleźć ich przyczynę. Od 17 do 20 lutego sekstyl Wenus do Plutona rozpali zmysły, trudno będzie oprzeć się namiętności. 20 lutego Wenus wejdzie do przeciwległego Barana, tracąc wiele z możliwości działania zgodnie ze swoją naturą, dlatego poczucie własnej wartości może się pogorszyć, staniecie się zależni od opinii innych, jednak dla ukochanej osoby gotowi będziecie zrobić wszystko.

Mars nadal przebywa w życzliwych Bliźniętach, kierując aktywność na zdobywanie wiedzy, kontakty międzynarodowe oraz działalność edukacyjną.

Merkury do 11 lutego przebywa w poważnym Koziorożcu, co może utrudniać komunikację, zwłaszcza z członkami rodziny, ponieważ umysł jest nastawiony na tworzenie nakazów i zakazów. Od 5 do 8 lutego sekstyl Merkurego do Neptuna nieco złagodzi wymagania wobec innych i siebie, ale koniunkcja Merkurego z Plutonem, pod wpływem której pozostaniecie od 9 do 11 lutego, może spowodować, że jeszcze bardziej zaczniecie wywierać presję, stosując wyrafinowaną manipulację lub zostaniecie poddani takiemu działaniu przez członka rodziny, ewentualnie przełożonego w pracy. 11 lutego Merkury zawita do życzliwego Wodnika, umysł odżyje, ponieważ będzie miał możliwość skorzystania z pełni swoich możliwości, zwłaszcza między 16 a 20 lutego, kiedy znajdzie się w korzystnym aspekcie z dobroczynnym Jowiszem – macie szansę w tym czasie spotkać osobę, która stanie się waszym mentorem i wiele się od niej nauczycie. Od 20 do 23 lutego Merkury odbierze sprzeczne aspekty od wybuchowego Urana i popędliwego Marsa, co wiązać się będzie z podatnością na stres.

2 komentarze do “Horoskop miesięczny na luty 2023 dla Wagi

  1. Witam, jestem Wagą 1975 10 10, przechodzę teraz trudny czas, proszę mi powiedzieć, jaki widnieje zarys przyszłości dla mnie? Pozdrawiam

    1. Pani Beato, w horoskopach miesięcznych i tygodniowych na tej stronie znajdzie Pani astrologiczne prognozy dla swojego znaku. W Horoskopie Anielskim znajdują się przesłania od Aniołów, może Pani również sprawdzić, w jakim Osobistym Roku Numerologicznym obecnie się Pani znajduje i co to oznacza. W zakładce „2023 Rok Wodnego Królika” znajdzie Pani prognozy dla swojego znaku zodiaku wg astrologii chińskiej i talizmany odpowiednie na ten czas. Może Pani również skorzystać z usługi wykonania Horoskopu Urodzeniowego, ze szczególnym naciskiem na aktualny okres: https://www.czarymary.pl/p_872134_horoskop_urodzeniowy Pozdrawiamy serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *