Horoskop miesięczny na luty 2023 dla Ryby

Słońce do 18 lutego przebywa w znaku Wodnika, co jak co roku jest dla was okresem mocno osłabiającym, wskazane jest ten czas przeznaczyć na odpoczynek, a przynajmniej zwolnić tempo. 5 lutego dojdzie do pełni Księżyca w Lwie w napiętym aspekcie do Urana, co zapowiada nieoczekiwane problemy zdrowotne lub zaskakujące wydarzenia w bliskim sąsiedztwie, uważajcie na drogach, lepiej zdjąć nogę z gazu niż płacić niechciany mandat. Konfiguracji towarzyszy jeszcze jedna kwadratura – Wenus w waszym znaku ustawi się w napiętym aspekcie do Marsa, co wymusi zapłatę dodatkowych kosztów, na którą nie jesteście przygotowani lub osoba, którą kochacie zwróci się do was w ostrych słowach a wam zrobi się przykro. Wszystko to okaże się niezwykle frustrujące, zwłaszcza że jesteście osobami wrażliwymi. Słońce w koniunkcji z Saturnem w Wodniku między 14 a 18 lutego rozbudzi ukryte lęki, całe szczęście już 18 lutego Słońce zawita do waszego znaku, odzyskacie energię i chęć do działania, przed wami najlepszy miesiąc w roku, kiedy możecie w najbardziej właściwy sposób wyrazić swoją osobowość. 20 lutego nów Księżyca w waszym znaku zapowiada rozpoczęcie nowego etapu życiowego.

Wenus, planeta miłości i komfortu przebywa w waszym znaku do 20 lutego, co osłodzi wam niedobór słonecznej energii. Będziecie przyciągać w tym czasie do siebie osoby życzliwe, sami teZ promieniując pozytywną energią. W dniach od 6 do 10 lutego sekstyl Wenus do Urana okaże się istotny przede wszystkim dla Ryb, poszukujących prawdziwej miłości i oddanego partnera, możecie bowiem spotkać na swej drodze, w niedalekim sąsiedztwie, kogoś, przy kim serce zabije mocniej, romantyczne wyobrażenia i oczekiwania ogarną was między 13 a 17 lutego, gdy Wenus znajdzie się w koniunkcji z marzycielskim Neptunem w waszym znaku, kolejne trzy dni przyniosą silne pożądanie, pojawi się namiętność i przekonanie, że to ten jedyny, kiedy Wenus utworzy korzystny aspekt z rozbudzającym żądze Plutonem. 20 lutego Wenus opuści wasz znak i wejdzie do Barana, tracąc wiele ze swojej mocy, aby osiągnąć cele, zarówno uczuciowe, jak i finansowe, trzeba będzie włożyć więcej wysiłku.

Mars jeszcze przez cały luty tranzytuje znak Bliźniąt, aktywując sferę związaną z domem i nieruchomościami oraz nawiązywaniem kontaktów z członkami rodziny.

Merkury do 11 lutego przebywa w życzliwym Koziorożcu, co skłania do kontaktu z przyjaciółmi oraz osobami, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań. Między 5 a 8 lutego sekstyl z Neptunem w waszym znaku ułatwi nawiązanie porozumienia na poziomie intuicji, powiodą się sprawy związane z twórczym a nawet artystycznym przekazem swoich myśli oraz pomysłów. Od 9 do 11 lutego koniunkcja Merkurego z Plutonem może w niektórych przypadkach wywołać frustrację, zmierzycie się z problemami przyjaciół, którym trudno będzie udzielić pomocy. 11 lutego Merkury wkroczy do Wodnika, co spotęguje wasze walory intelektualne, staniecie się jednak bardziej skryci w wyrażaniu swoich poglądów. Miedzy 16 a 20 lutego sekstyl Merkurego z dobroczynnym Jowiszem wpłynie pozytywnie na współpracę zagraniczną, która zaowocuje lepszymi zarobkami. Między 20 a 23 lutego Merkury znajdzie się w napiętym aspekcie z wybuchowym Uranem oraz w trygonie z zapalczywym Marsem, dyskusje staną się gorące a nawet denerwujące, oponenci nie będą przebierać w słowach. Na drogach uważajcie, bo nadal istnieje prawdopodobieństwo mandatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *