Horoskop miesięczny na luty 2023 dla Lwa

Słońce w przeciwległym Wodniku przebywa do 18 lutego, co może was osłabić, ponieważ większość energii pójdzie na zaspokojenie potrzeb partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych. Już 5 lutego dojdzie do Pełni Księżyca w waszym znaku, co okaże się o tyle istotne, że towarzyszyć jej będą napięte aspekty Słońca z wybuchowym Uranem oraz Wenus z popędliwym Marsem, co rozbudzi silne emocje, w dniach od 3 do 7 lutego związki miłości oraz przyjaźni przejdą kryzys, dlatego starajcie się panować nad egocentryczną reakcją na wydarzenia, w których poczujecie się dotknięci lub niedocenieni, nie tylko w partnerstwie, ale również w pracy. Między 14 a 18 lutego koniunkcja Słońca z ograniczającym Saturnem sprawi, że poczujecie się odtrąceni lub pozbawieni możliwości kontaktu z bliskimi. 18 lutego Słońce opuści przeciwległego Wodnika i wejdzie do sentymentalnych Ryb, kierując uwagę na sprawy uczuciowe, związane z przeszłością oraz osobami, które odeszły z waszego życia, starajcie się nie poddawać takim nastrojom i czerpać radość z teraźniejszości. 20 lutego dojdzie do nowiu Księżyca w znaku Ryb, co zapowiada początek wydarzeń, w których liczyć się będzie troska, czułość oraz oddanie.

Wenus w melancholijnych Rybach pozostanie do 20 lutego, co wzniesie uczucia na wyższy poziom, wpłynie też pozytywnie na sytuację materialną rodziny, miłość pokaże swoją najpiękniejszą twarz, poza okresem pełni Księżyca 5 lutego, kiedy Mars nie pozwoli jej się ukazać w pełni swego blasku. Od 6 do 10 lutego Wenus w korzystnym aspekcie do nieprzewidywalnego Urana zachęci do flirtu a nawet nieoczekiwanego romansu, niektóre Lwy odnajdą bratnią duszę wśród współpracowników. Marzenia i wyobrażenia o idealnej miłości ogarną was między 13 a 17 lutego, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z romantycznym Neptunem, kolejne dni od 17 do 20 lutego miną pod wpływem sekstylu Wenus do Plutona, co zapowiada wzrost namiętności, niektóre Lwy mają szansę otrzymać w tym czasie wypłatę świadczeń lub uzyskają korzystny kredyt. 20 lutego Wenus zawita do życzliwego Barana, straci jednak wiele na swej mocy, miłość stanie się bardziej wymagająca, trzeba się będzie postarać o to, co ostatnio przychodziło z łatwością.

Mars nadal przebywa w życzliwych Bliźniętach, motywując do nawiązywania przyjaźni, działalności w grupach wsparcia oraz organizacjach, zrzeszających ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Merkury do 11 lutego tranzytuje znak Koziorożca, koncentrując myśli na sprawach zdrowotnych, a także zawodowych, między 5 a 8 lutego utworzy sekstyl z leczniczym Neptunem, to dobry moment, aby ewentualnie zmienić i zastosować odpowiednie leki. Zanim opuści Koziorożca od 9 do 11 lutego znajdzie się w koniunkcji z wymagającym Plutonem, wasze myśli w tym czasie mogą krążyć wokół spraw trudnych i nieuniknionych, całe szczęście już 11 lutego Merkury wejdzie do przeciwległego Wodnika, w którym jest bardzo mocny, otrząśniecie się z posępnych myśli i zajmiecie się umowami, negocjacjami oraz spotkaniami z przyjaciółmi i partnerami biznesowymi. Od 16 do 20 lutego sekstyl Merkurego do Jowisza ułatwi nawiązanie kontaktów międzynarodowych, aspekt sprzyja podróżom, spotkaniom z naukowcami, prominentami, prawnikami oraz cudzoziemcami. Między 20 a 23 lutego napięty aspekt Merkurego z Uranem oraz korzystny z Marsem pozwoli działać sprawnie w sytuacji kryzysu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *