Horoskop miesięczny na luty 2023 dla Bliźniąt

Słońce w życzliwym Wodniku przebywa do 18 lutego, kierując uwagę na rozwój osobisty, podnoszenie kwalifikacji, sprawy międzynarodowe, podróże zagraniczne. Od 3 do 7 lutego czeka was nerwowy okres, wywołany kwadraturą Słońca do wybuchowego Urana oraz napiętym aspektem miedzy Wenus i Marsem w waszym znaku, dodatkowo 5 lutego dojdzie do pełni Księżyca w życzliwym Lwie – jakieś nieprzewidziane okoliczności utrudnią podróże, i przemieszczanie się, pośpiech tylko pogorszy sprawę, wywołując konflikty z osobami, na których wam zależy, ale niektóre Bliźnięta jasno zobaczą drogę, jaką powinny podążać. W dniach 14 – 18 lutego koniunkcja Słońca z Saturnem wpłynie na was deprymująco, nauka będzie szła jak po grudzie, zarówno dalszych podróży, jak i wszelkiego rodzaju egzaminów należy unikać. 18 lutego Słońce opuści życzliwego Wodnika i wejdzie do marzycielskich Ryb, rozpoczynając miesiąc, w którym powinniście pracować nad pokonaniem różnego typu uzależnień, warto też rozwijać wyobraźnię i każdy rodzaj twórczości. 20 lutego nów Księżyca zapowiada w najbliższym czasie rozpoczęcie nowego zawodowego projektu.

Merkury, władca waszego znaku, do 11 lutego przebywa w Koziorożcu, kierując myśli na sprawy ostatecznie a także urzędowe oraz związane z zarządzaniem wspólnym stanem posiadania. Od 5 do 8 lutego, kiedy Merkury utworzy sekstyl z Neptunem, powinniście kierować się intuicją i z rozwagą wybierać osoby, z którymi planujecie zawodowe lub osobiste współdziałanie. Między 9 a 11 lutego koniunkcja Merkurego z Plutonem może wpędzić was w ponure myśli, to dobry moment na rozpoczęcie terapii, niektóre Bliźnięta zaczną planować zdobycie lub już otrzymają kredyt. 11 lutego Merkury zawita do życzliwego Wodnika, co doda mu siły i sprawczości w działaniu, szczególnie między 16 a 20 lutego, kiedy znajdzie się w korzystnym aspekcie z dobroczynnym Jowiszem, możecie nawiązać międzynarodowe przyjaźnie lub poznać prominentne osoby, które okażą się znaczące dla waszej przyszłości. Między 20 a 23 lutego Merkury uwikła się w sprzeczne aspekty – z buntowniczym Uranem w Byku utworzy kwadraturę, natomiast z Marsem w waszym znaku korzystny trygon – pokonacie niespodziewane trudności, jakie pojawią się wam na drodze, ponieważ będziecie pełni zapału i dobrej woli do działania.

Mars nadal tranzytuje wasz znak, skłaniając do działania, pozostańcie ostrożni wobec bliskich wam osób w okolicach pełni Księżyca, do której dojdzie 5 lutego, ponieważ emocje mogą wyrwać się spod kontroli i urazicie kogoś, kogo tak naprawdę lubicie, a nawet kochacie.

Do 20 lutego Wenus przebywa w znaku Ryb, gdzie czuje się znakomicie, sprawy miłosne nie powinny więc w tym czasie powodować frustracji. Między 6 a 10 lutego, kiedy Wenus znajdzie się w korzystnym aspekcie z nieprzewidywalnym Uranem, rozglądajcie się uważnie, bo niespodziewanie może się okazać, że ktoś w pracy darzy was skrytym uczuciem. Na deklaracje miłosne możecie liczyć między 13 a 17 lutego, gdy Wenus znajdzie się w koniunkcji z romantycznym Neptunem, natomiast w dniach 18 – 20 lutego, Wenus w sekstylu do Plutona pokaże wam bardziej cielesną, namiętną stronę miłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *