Horoskop miesięczny na luty 2023 dla Barana

Słońce tranzytuje przyjazny znak Wodnika do 18 lutego, kierując uwagę na zawiązywanie przyjaźni, udział w stowarzyszeniach, fundacjach oraz grupach osób, podzielających wasze zainteresowania. Pierwszy tydzień miesiąca zapowiada się bardzo energetycznie, ponieważ 5 lutego dojdzie do pełni Księżyca w rozrywkowym Lwie, towarzyszyć mu jednak będą napięte aspekty Słońca do nieprzewidywalnego Urana oraz Wenus do Marsa, co wprowadzi kłótnie i nieporozumienia w związki zarówno przyjaźni, jak i miłości. W życiu niektórych Baranów dojdzie do rewolucji z finansach, niektóre rozliczenia wzbudzą niepokój i podważą zaufanie do osób, z którymi prowadzicie wspólne przedsięwzięcie. Aspekty Wenus i Marsa z jednej strony dodadzą pikanterii ukrytym romansom, z drugiej jednak wpłyną negatywnie na stabilność związków. Między 14 a 18 lutego znajdziecie się pod wpływem koniunkcji Słońca z ograniczającym Saturnem, spotkania towarzyskie lepiej odłożyć na inny termin, nie będziecie bowiem mieć odpowiedniego nastroju do zabawy, ogarnie was też poczucie obowiązku i konieczność wywiązania się z zawodowych zleceń. 18 lutego Słońce opuści życzliwego Wodnika i wkroczy do melancholijnych Ryb, co zwykle jest dla was okresem wyczerpania zasobów energetycznych, dlatego warto w tym czasie zaplanować urlop lub znaleźć więcej czasu na odpoczynek. 20 lutego nów Księżyca w Rybach wyznaczy początek twórczego przedsięwzięcia.

Mars, władca waszego znaku, przebywający w Bliźniętach, nadal będzie was motywował do intensywnej pracy intelektualnej oraz skłaniał do większej mobilności, warto wykorzystać jego wpływ na budowanie wizerunku w najbliższym otoczeniu a także na portalach społecznościowych. Od 3 do 7 lutego, głównie w czasie pełni Księżyca w Lwie, pozostaniecie pod wpływem kwadratury Wenus do Marsa, co zwiększy pożądanie i chęć zdobycia za wszelką cenę wzajemności, będziecie jednak mieć tendencję do ukrywania uczuć.

Wenus przebywa w znaku Ryb do 20 lutego, realizując pełnię swoich możliwości, pomimo wszystko jednak będzie powodować w waszych związkach perturbacje, skłoni raczej do ukrytych romansów. W okresie od 7 do 9 lutego, gdy Wenus znajdzie się w sekstylu do Urana w Byku, nieoczekiwanie pojawią się ekstra zarobki, które uda się odłożyć na jakiś większy cel. Od 13 do 17 lutego Wenus w koniunkcji z marzycielskim Neptunem pomoże spełnić najbardziej skryte marzenia, może się jednak zdarzyć w niektórych przypadkach, że wasze oczekiwania okażą się nierealne. Od 17 do 20 lutego Wenus w sekstylu do Plutona rozbudzi skryte pożądanie, uda się wam zrealizować miłosne cele po 20 lutego, kiedy Wenus wkroczy do waszego znaku, dodając pewności siebie, zaczniecie promieniować seksapilem, któremu trudno się oprzeć.

Merkury, związany z komunikacją, inteligencją i handlem, tranzytuje znak Koziorożca do 11 lutego, wzmacniając sposób myślania podporządkowany regułom. Między 5 a 8 lutego znajdzie się w sekstylu do uduchowionego Neptuna, warto w tym czasie słuchać intuicji, zwłaszcza w projektach twórczych i artystycznych. Od 9 do 11 lutego Merkury w koniunkcji z Plutonem sprzyja głębokim wglądom i poszukiwaniu tajemnic. 11 lutego Merkury zawita do życzliwego Wodnika, życie towarzyskie rozkwitnie, nawiążecie nowe przyjaźnie i kontakty międzynarodowe, zwłaszcza między 17 a 19 lutego, gdy Merkury utworzy korzystny aspekt z przebywającym w waszym znaku Jowiszem. Nadmierny pośpiech lub finansowe rozliczenia mogą stać się przyczyną niepotrzebnych stresów, kiedy w dniach 22 – 23 lutego Merkury utworzy trygon z popędliwym Marsem oraz kwadraturę z nieprzewidywalnym Uranem, coś może uniemożliwić spotkanie z przyjaciółmi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *