Horoskop miesięczny na luty 2021 dla Ryb

Słońce do 18 lutego przebywa w znaku Wodnika, co wiąże się dla was ze stratą energii, poczuciem osamotnienia oraz izolacji, wrażenie potęguje atmosfera pandemiczna, zachęcająca do pozostawania w domu. Zamiast się tym martwić horoskop radzi skorzystać z okazji i zafundować sobie odpoczynek od namiaru emocji. Nagromadzenie planet w Wodniku skłania do rozwoju duchowego oraz emocjonalnego, warto skorzystać z możliwości spotkania się z samym sobą. Na początku miesiąca kwadratura Słońca do Marsa wzbudzi niepokój i wpłynie na relacje z najbliższym otoczeniem oraz sąsiadami. 11 lutego dojdzie do nowiu Księżyca w Wodniku,  uświadomicie sobie coś, co do tej pory istniało tylko w podświadomości. Niektóre osoby postanowią zaangażować się w pomoc potrzebującym, co jest cechą przedstawicieli znaku Ryb.

Między 12 a 24 lutego zmierzycie się, jak wszyscy, z kwadraturą Saturna do Urana, obydwie planety reprezentują sprzeczne energie – w konflikt wejdzie zasada konserwatywna z rewolucyjną, tradycja z nowoczesnością, zachowawczość z otwartością na zmiany i chociaż głównie staniecie się obserwatorami tych przemian, będą one miały wpływ również na wasz sposób myślenia i odczuwania. 18 lutego Słońce wkroczy do waszego znaku i poczujecie się, jakbyście urodzili się na nowo, odzyskacie energię i chęć do działania. Pełnia Księżyca w przeciwległym znaku Panny, do której dojdzie 27 lutego, otworzy przed wami wiele możliwości nawiązania ciekawej współpracy, nie obejdzie się bez podwyższonych emocji, ale okaże się, że warto.

Merkury w Wodniku od 1 do 21 lutego porusza się biegiem wstecznym, zaczniecie więc wracać pamięcią do przeszłych zdarzeń, wspominać minione wydarzenia, które was ukształtowały. Unikajcie w tym czasie poważniejszych inwestycji, zakupu sprzętu elektronicznego oraz podejmowania życiowych decyzji. Od 9 do 11 lutego Merkury w kwadraturze z Marsem podniesie ciśnienie, możecie być w tych dniach poddenerwowani i zbyt obcesowi w wypowiadaniu się. Między 12 a 16 lutego Merkury znajdzie się w koniunkcji z Wenus i Jowiszem, staniecie się więc bardziej wyrozumiali i skłonni do pomocy potrzebującym. 21 lutego Merkury wyjdzie z retrogradacji i ruszy do przodu, wasze myśli zaczną podążać we właściwym kierunku.

Wenus pozostanie w znaku Wodnika do 25 lutego, będziecie więc mieć tendencję do ukrywania swoich uczuć. Szczególnie między 4 a 9 lutego, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z Saturnem i w kwadraturze do Urana poczujecie się trochę jak na innej planecie, trudno wam będzie zaakceptować zmiany w otoczeniu, co może wywołać chwilowy smutek. Już od 9 do 14 lutego koniunkcja Wenus z Jowiszem i Merkurym zapowiada poprawę nastroju, dojdziecie do wniosku, że „nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”. Między 17 a 22 lutego uważajcie na drogach, unikajcie pośpiechu, bo kwadratura Wenus do Marsa sprawi, że zbyt szybko zapragniecie coś lub kogoś zdobyć. Niektóre Ryby będą miały tendencję do nawiązania sekretnych romansów. 25 lutego Wenus zawita do waszego znaku, poczujecie jakby świat się do was uśmiechnął, otworzycie serce na to, co nieznane.

Mars w znaku Byka źle się czuje, bo jest na wygnaniu, dlatego trzeba zachować ostrożność w dniach, kiedy tworzy napięte aspekty, czyli na początku miesiąca oraz od 17 do 22 lutego. Kiedy jednak między 10 a 16 lutego Mars znajdzie się w sekstylu z przebywającym w waszym znaku Neptunem, zapragniecie zrealizować to, co innym wydaje się niemożliwe, to również dobry moment na wprowadzenie w życie duchowych zasad, którymi pragniecie kierować się w życiu. Również ostatni tydzień lutego przyniesie ożywienie kontaktów i skłoni do aktywności, ponieważ Mars w Byku utworzy trygon z potężnym Plutonem w Koziorożcu.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *