Horoskop miesięczny na luty 2021 dla Bliźniąt

Słońce do 18 lutego tranzytuje życzliwego Wodnika, w dodatku w towarzystwie kilku innych planet, w tym Merkurego, władcy waszego znaku, zapowiada się więc miesiąc pełen wyzwań i możliwości wartych wykorzystania. Początek miesiąca może was pozbawić poczucia bezpieczeństwa ze względu na kwadraturę Słońca do Marsa, odniesiecie wrażenie, że ktoś źle wam życzy, ale pamiętajcie, że „kto pod kim dołki kopie, sam w nie wpada”, a Jowisz w życzliwym Wodniku zatroszczy się o to, aby wszystkie problemy dobrze się zakończyły. Zachowajcie ostrożność i unikajcie podejmowania ważnych życiowych decyzji od 1 do 21 lutego, ponieważ władca waszego znaku, Merkury, porusza się biegiem wstecznym i może zaprowadzić was na manowce. Kłopoty z osobami starszymi z waszego otoczenia mogą pojawić się między 12 a 24 lutego, podczas kwadratury Saturna do Urana, czekają was również w tym czasie rewolucyjne zawodowe zmiany.

11 lutego dojdzie do nowiu Księżyca w przyjaznym Wodniku, przy czym Wenus znajdzie się w koniunkcji z przynoszącym szczęście i dobrobyt Jowiszem, możecie więc spodziewać się zaskakujących wydarzeń, które mogą okazać się początkiem międzynarodowej współpracy lub wieloletniej przyjaźni. Jednocześnie cofający się Merkury znajdzie się w kwadraturze z zaczepnym Marsem, starajcie się więc trzymać język pod kontrolą, bo możecie powiedzieć o jedno słowo za dużo i niepotrzebny konflikt gotowy, starajcie się zachować spokój i nie reagować na zaczepki agresywnych osób. 18 lutego Słońce zmieni znak i wkroczy do Ryb, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle angażujecie się zawodowo. Nowe możliwości pojawią się w okolicach 27 lutego, gdy dojdzie do pełni Księżyca w pracowitej Pannie w połączeniu z przynoszącym okazję sekstylem Słońca do Urana.

Merkury do 21 lutego porusza się biegiem wstecznym, co ma dla was szczególne znaczenie, ponieważ planeta ta włada znakiem Bliźniąt, dlatego niewskazane jest w tym czasie podpisywanie ważnych umów, inwestowanie poważnych sum, podejmowanie podróży oraz zakup sprzętu komunikacyjnego i elektronicznego. Podczas koniunkcji Merkurego ze Słońcem, w dniu 8 lutego, uświadomicie sobie popełnione błędy, doznacie olśnienia i otrzymacie szansę na uporządkowanie swoich spraw i dokonanie korekty, szczególnie w sprawach dotyczących relacji międzynarodowych lub kontaktów z wykładowcami. Miłe chwile i radosne spotkania czekają was między 12 a 16 lutego, podczas koniunkcji Merkurego z Wenus, a następnie z Jowiszem. 21 lutego Merkury powróci do ruchu prostego, możecie więc zacząć podejmować ważne, strategiczne decyzje.

Wenus do 25 lutego przebywa w życzliwym Wodniku, nie zabraknie więc rozrywek, randek, życia towarzyskiego i ekscytujących romansów. Również sytuacja finansowa ma szansę się poprawić, chociaż w tej dziedzinie wszystko może się zmieniać jak w kalejdoskopie. Do kłótni z ukochaną osobą może dojść między 4 a 9 lutego, gdy Wenus znajdzie się w koniunkcji z Saturnem i w kwadraturze do nieprzewidywalnego Urana, między 9 a 14 lutego natomiast czekają was rozkoszne miłosne doznania za sprawą spotkania Wenus z Merkurym oraz Jowiszem. Między 17 a 22 lutego w ważnych relacjach może dojść do napięcia, oskarżeń oraz bezpodstawnych podejrzeń, kiedy Wenus znajdzie się w kwadraturze z Marsem.

Mars tranzytuje znak Byka, możecie więc odnieść wrażenie, że macie ukrytych wrogów, roznoszących plotki na wasz temat. Szczególnie w ostatnich dniach lutego zachowajcie ostrożność, bo staniecie się obiektem zakulisowych ataków.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *