Horoskop miesięczny na listopad 2023 dla Wagi

Słońce do 22 listopada tranzytuje emocjonalnego Skorpiona, kierując uwagę na sprawy finansowe, które zdominują wasze życie prawie całkowicie, ponieważ w znaku tym przez większość miesiąca przebywa również aktywizujący Mars oraz w pierwszej dekadzie miesiąca mądry Merkury. Już w pierwszych dniach miesiąca pojawi się okazja do sporego zysku, gdy 3 listopada Słońce ustawi się w opozycji do zasobnego Jowisza w Byku. 13 listopada natomiast dojdzie do nowiu Księżyca w opozycji do nieprzewidywalnego Urana w Byku, wasza sytuacja materialna może się nagle i nieoczekiwanie zmienić na dobre lub na złe, w zależności od podjętych wcześniej decyzji. Najbardziej aktywnie działać będziecie w dniach od 15 do 22 listopada, ponieważ w tym czasie nastąpi silne nagromadzenie energii w wyniku harmonijnych aspektów, jakie Słońce w koniunkcji z Marsem utworzą z kreatywnym Neptunem i bezwzględnym Plutonem – będziecie z całych sił walczyć o poprawę sytuacji materialnej, warto korzystać z podszeptów intuicji i wyobraźni, ale nie rezygnować z podpowiedzi racjonalnego umysły, jest wiele do zyskania, ale też do stracenia. 22 listopada Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego Strzelca, co zwykle napawa optymizmem, tym razem jednak w dniach 22 – 25 listopada znajdzie się w napiętym aspekcie do surowego Saturna, w wyniku przepracowania lub zbyt intensywnego działania, jeśli nie zwolnicie tempa, organizm odmówi posłuszeństwa i zmusi do odpoczynku fundując chorobę lub jakiś sposób unieruchomienia, uważajcie zwłaszcza na kręgosłup. 27 listopada będzie miała miejsce pełnia Księżyca w życzliwych Bliźniętach, co rozbudzi emocje w sprawach związanych z edukacją, podróżami oraz ogólnie komunikacją.

Wenus, władczyni waszego znaku, 3 listopada znajdzie się w opozycji do zwodniczego Neptuna, jakieś wasze marzenia czy wyobrażenia okażą się nierealne, już 5 listopada, gdy Wenus ustawi się w trygonie do Plutona, uświadomicie to sobie bardzo jasno, zwłaszcza jeśli macie w swym otoczeniu toksyczne osoby. 8 listopada Wenus wreszcie zawita do waszego znaku i pozostanie w nim do 4 grudnia, wykorzystajcie ten czas najlepiej jak potraficie do budowania związków opartych na miłości, partnerstwie, wzajemnym szacunku i poczuciu bezpieczeństwa, bo taka okazja długo się nie powtórzy, korzystajcie ze swoich zasobów, takich jak wdzięk, urok osobisty i łatwość w nawiązywaniu relacji, to również znakomity czas, aby zadbać o swój wygląd i samopoczucie oraz zająć się twórczością artystyczną. W dniach 14 – 16 listopada, gdy Wenus utworzy harmonijny aspekt z wszędobylskim Merkurym w życzliwym Strzelcu, wokół was zaroi się od adoratorów, zarówno randki, jak i spotkania towarzyskie lub biznesowe przebiegną w miłej atmosferze.

Mars do 24 listopada przebywa w znaku Skorpiona, gdzie jest wyjątkowo silny, wpłynie to stymulująco przede wszystkim na sprawy finansowe. Między 9 a 13 listopada Mars znajdzie się w opozycji do nieprzewidywalnego Urana, możecie w tym czasie podjąć bardzo ryzykowne decyzje finansowe, które wpłyną w sposób radykalny na sytuację materialną. W dniach 15 – 24 listopada, gdy Słońce i Mars utworzą harmonijne aspekty z Neptunem i Plutonem, toczyć się będzie walka o finansową przyszłość, postawcie na kreatywność i twórczą aktywność, bo się to wam opłaci. 24 listopada Mars opuści Skorpiona i wkroczy do życzliwego Strzelca, co ogólnie okaże się korzystne w ciągu nadchodzących miesięcy, jednak w dniach 24 – 27 listopada utworzy napięty aspekt z ograniczającym Saturnem, uważajcie więc na drogach, zdejmijcie nogę z gazu, jeśli nie chcecie zaliczyć stłuczki lub mandatu, zadbajcie też o zdrowie, chrońcie kręgosłup.

4 listopada Merkury ustawi się w opozycji do rewolucyjnego Urana, wpadnie wam do głowy pomysł jak zainwestować i zwiększyć dochody, wiązać się to jednak może ze sporym ryzykiem. W dniach od 7 do 9 listopada Merkury utworzy harmonijne aspekty z Neptunem i Plutonem, co ułatwi podjęcie odważnych decyzji, warto słuchać intuicji, ale miejcie też oczy szeroko otwarte na zagrożenia. 10 listopada Merkury zawita do życzliwego Strzelca, od razu znajdzie się w napiętym aspekcie do surowego Saturna, liczyć się więc zaczną konkrety, a nie obietnice czy dywagacje. Nie dajcie się oszukać lub zmanipulować w okolicach 27 listopada, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze ze zwodniczym Neptunem, zwłaszcza że tego dnia dojdzie do pełni Księżyca i zaczną dominować emocje zamiast chłodnego rozumowania.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *