Horoskop miesięczny na listopad 2023 dla Lwa

Słońce tranzytuje znak Skorpiona do 22 listopada, kierując energię na sprawy domowe, rodzinne i zawodowe, to czas na wprowadzenie radykalnych zmian w tych dziedzinach, okazja pojawi się już na początku miesiąca, ponieważ 3 listopada Słońce znajdzie się w opozycji do szczodrego Jowisza, otrzymacie szansę na awans i podniesienie statusu społecznego. 13 listopada dojdzie do nowiu Księżyca w Skorpionie w opozycji do rewolucyjnego Urana w Byku, zapowiadającego początek nowego etapu w życiu rodzinnym lub zawodowym, lub w obydwu jednocześnie. Najwięcej zmian nastąpi w okresie od 15 do 22 listopada, gdy Słońce w koniunkcji z bojowym Marsem utworzy najpierw trygon z uzależniającym Neptunem a następnie sekstyl z transformującym Plutonem – tylko od was zależy co zrobicie z tak potężną energią, sytuacja bowiem będzie wymagała aktywnego działania, warto zainwestować wysiłek w odnowę domu lub miejsca zamieszkania, uzdrowienie relacji w rodzinie oraz zadbanie o zdrowie. Jeśli nie wykorzystacie w pełni swojej szansy kwadratura Słońca do Saturna, pod wpływem której pozostaniecie w dniach 22 – 25 listopada, zaraz po wkroczeniu Słońca do życzliwego Strzelca, wpędzi was w chwilową depresję, pojawią się też ograniczenia w dysponowaniu wspólnymi środkami finansowymi. Wejście Słońca do życzliwego Strzelca uwolni jednak sporo pozytywnej energii, w ciągu nadchodzącego miesiąca odzyskacie optymizm i pozytywne nastawienie do życia. 27 listopada będzie miała miejsce pełnia Księżyca w znaku życzliwych Bliźniąt, pojawią się emocje, zwłaszcza w relacjach z dziećmi, przyjaciółmi lub kochankami.

3 listopada Wenus ustawi się w opozycji do melancholijnego Neptuna, nie wróży to dobrze sprawom miłosnym, co prawda niektóre Lwy doświadczą romantycznych uczuć, ale okażą się one mało przystające do rzeczywistości, układ ten nie sprzyja również transakcjom finansowym, bo możecie wydać zbyt wiele pieniędzy na rzeczy, które okażą się tego niewarte. Dwa dni później Wenus utworzy trygon z potężnym Plutonem, sprowadzi was to na ziemię, aby zrealizować swoje marzenia niektóre Lwy sięgną po kredyt, inne postanowią pozbyć się toksycznych uzależnień, zarówno od używek, jak i osób. 8 listopada Wenus wejdzie do życzliwej Wagi, odzyskując moc i możliwość realizacji swego potencjału, uczucia powrócą do łask, w relacjach nastąpi poprawa, zwłaszcza w dniach 14 – 16 listopada, gdy Wenus utworzy harmonijny aspekt z komunikatywnym Merkurym.

Mars w Skorpionie sprzyja pracom domowym, do 24 listopada warto przeprowadzić remont, odświeżenie lub przemeblowanie, zwłaszcza w dniach od 9 do 13 listopada, gdy Mars znajdzie się w opozycji do rewolucyjnego Urana – należy jednak zachować ostrożność, ponieważ jest to silna energia potęgująca chaos, może doprowadzić do destrukcji układów rodzinnych lub zawodowych, jeśli nie zapanujecie nad emocjonalnym wzburzeniem, szczególnie między 15 a 24 listopada, gdy Mars będzie działał w towarzystwie rozbudzającego ego Słońca, roszczeniowego Neptuna i wymuszającego Plutona. 24 listopada Mars zawita do życzliwego Strzelca, staniecie się więc bardziej aktywni w działaniach zmierzających do samorealizacji, jednak w dniach 24 – 27 listopada, gdy pozostaniecie pod wpływem kwadratury Marsa do Saturna, trudno wam będzie osiągnąć wyznaczone cele, nie liczcie na łatwe zyski i zdobycze.

4 listopada, gdy dojdzie do opozycji Merkurego z Uranem, trudno wam będzie zachować spokój i równowagę umysłu. Od 7 do 9 listopada harmonijne aspekty Merkurego do Neptuna i Plutona natchną do intelektualnej pracy, warto w tych dniach czytać mądre książki lub rozpocząć terapię w przypadku problemów z dotarciem do treści ukrytych w podświadomości. 10 listopada Merkury zmieni znak i wejdzie do życzliwego Strzelca, od razu jednak znajdzie się w napiętym aspekcie z ograniczającym Saturnem, ambitne pomysły mogą zostać powstrzymane z przyczyn od was niezależnych, niektóre Lwy zaczną martwić się o finansową i zawodową przyszłość, na szczęście aspekt jest krótkotrwały, należy przejść nad wątpliwościami do porządku dziennego i kreować pożądaną rzeczywistość, do czego skłoni tranzyt Merkurego przez znak optymistycznego Strzelca. Szczególną ostrożność w podejmowaniu decyzji powinniście zachować w okolicach 27 listopada, ponieważ kwadratura Merkurego do zwodniczego Neptuna w połączeniu z emocjami wywołanymi pełnią Księżyca w Bliźniętach, może doprowadzić do podjęcia błędnych decyzji.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *