Horoskop miesięczny na listopad 2023 dla Barana

Słońce w posępnym Skorpionie przebywa do 22 listopada, kierując uwagę na sprawy ostateczne, ten okres w roku zwykle bywa dla was dosyć depresyjny, zaradne Barany jednak mają szansę w tym czasie na korzystne inwestycje i sprawne zarządzanie wspólnymi finansami – okazja do zysków lub uzyskania dotacji pojawi się już w pierwszych dniach miesiąca, gdy Słońce znajdzie się w opozycji do Jowisza w zasobnym Byku. Ostrożność zachowajcie w okolicach 13 listopada, podczas nowiu Księżyca, ponieważ oba światła ustawią się w opozycji do nieprzewidywalnego Urana, pojawi się jakaś nowa inwestycja, ale wiązać się będzie z dużym ryzykiem. W dniach od 15 do 22 listopada Słońce znajdzie się w koniunkcji z aktywizującym Marsem, władcą waszego znaku, w trygonie najpierw do Neptuna a następnie w sekstylu do Plutona, to będzie bardzo ważny okres dla waszych finansów, możecie wiele zyskać działając szybko, ale nie zapomnijcie o intuicji, która was ostrzeże przed ewentualnymi pułapkami, wynikającymi z życzeniowego podejścia do pojawiających się wyzwań. 22 listopada Słońce wkroczy do życzliwego Strzelca, co zwykle jest okresem korzystnym dla realizacji indywidualnego potencjału, zwłaszcza w dziedzinie nauki i poszerzania horyzontów, ale w dniach od 22 do 25 listopada znajdzie się od razu w kwadraturze do ograniczającego Saturna, co zahamuje wasze dążenie do realizacji marzeń, pojawią się wątpliwości i nieuświadomione lęki, które na jakiś czas powstrzymają przed działaniem. 27 listopada pełnia Księżyca w Bliźniętach rozbudzi emocje związane z edukacją, mobilnością, podróżami lub egzaminami.

Mars do 24 listopada przebywa w znaku Skorpiona, gdzie jest wyjątkowo silny, kierując aktywność na walkę o to, co dla was najważniejsze, zarządzanie wspólnym stanem posiadania okaże się w tym czasie wyjątkowo skuteczne. Od 9 do 13 listopada opozycja Marsa do rewolucyjnego Urana zmieni radykalnie wasz stosunek do pieniędzy. Między 15 a 24 listopada Mars otrzyma wsparcie od energetyzującego Słońca, intuicyjnego Neptuna i potężnego Plutona, to czas na zdecydowaną walkę o przetrwanie i rozpoczęcie nowego etapu w życiu, konkurencja pozostanie w tyle. 24 listopada, kiedy Mars wkroczy do życzliwego Strzelca, od razu znajdzie się w kwadraturze do ograniczającego Saturna, odniesiecie wrażenie, że wasze działanie natrafiło na opór, ale to tylko ograniczenia podświadomego umysłu, który potrzebuje więcej czasu, aby przystosować się do zmian. W ciągu nadchodzących miesięcy Mars w Strzelcu skieruje aktywność na sprawy związane z edukacją, podróżami i relacjami międzynarodowymi.

3 listopada Wenus znajdzie się w opozycji do zwodniczego Neptuna, może to was skłonić do czegoś, co nie jest dla was korzystne, dotyczy to szczególnie Baranów uzależnionych od cukru i przetworzonego jedzenia, dwa dni później Wenus znajdzie się w harmonijnym aspekcie z Plutonem, co pozwoli uwolnić się od używek lub toksycznych relacji w miejscu pracy. 8 listopada Wenus zawita wreszcie do przeciwległej Wagi, gdzie jest wyjątkowo mocna, zaczniecie więc przyciągać do siebie osoby życzliwe i sympatyczne, to czas na miłość i budowanie zdrowych relacji. Między 14 a 16 listopada, gdy Merkury utworzy sekstyl z Wenus, warto poznawać nowych ludzi, negocjować umowy, zdawać egzaminy i spotykać się z przyjaciółmi.

4 listopada Merkury znajdzie się w opozycji do nieprzewidywalnego Urana, zaskoczą was niespodziewane wydatki. 7 i 8 listopada Merkury w Skorpionie utworzy harmonijny aspekt z mistycznym Neptunem, następnego dnia z transformującym Plutonem, w tych dniach warto podejmować strategiczne decyzje, pod warunkiem, że otworzycie się na to, co podpowiada serce oraz intuicja. 10 listopada Merkury wejdzie do życzliwego Strzelca i chociaż nie jest w tym znaku zbyt mocny, to ogarnie was optymizm i pozytywne myślenie – ale nie w dniach 10-12 listopada, ponieważ w tym czasie Merkury utworzy napięty aspekt z ograniczającym Saturnem i wszystko wyda się wam trudne do zrozumienia. Ostrożność w podejmowaniu decyzji zachowajcie w okolicach 27 listopada, podczas pełni Księżyca, ponieważ Merkury znajdzie się w kwadraturze do zwodniczego Neptuna i pod wpływem emocji możecie popełnić błąd lub ktoś wykorzysta waszą dobra wolę, aby zrealizować własne cele.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *