Horoskop miesięczny na listopad 2022 dla Wagi

Słońce do 22 listopada przebywa w Skorpionie, kierując uwagę na sprawy finansowe, tym bardziej że wasz stan posiadania może być na początku miesiąca zagrożony, ponieważ 8 listopada dojdzie do szczególnej pełni Księżyca w Byku, której towarzyszy zaćmienie, w dodatku w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, w opozycji nie tylko do Słońca, ale również Wenus i Merkurego w Skorpionie – wszystkie planety utworzą napiętą kwadraturę z surowym i wymagającym Saturnem. Może pojawić się w dniach 7 – 9 listopada konieczność spłaty przeterminowanych zobowiązań, w banku odmówią wam kredytu lub starania o dofinansowanie działalności natrafi na utrudnienia, w każdym razie pojawi się stres i wiele nierozładowanych emocji. Sytuacja poprawi się w trudny do wytłumaczenia sposób między 13 a 17 listopada, kiedy Słońce znajdzie się w trygonie z uduchowionym Neptunem, intuicja podpowie wam jakie kroki powinniście poczynić, jeszcze lepiej powiedzie się w dniach od 16 do 22 listopada, kiedy Słońce utworzy korzystne aspekty z potężnym Plutonem i dobroczynnym Jowiszem, pieniądze pojawią się i zasilą szczodrze wasze konto. 22 listopada Słońce opuści problematycznego Skorpiona i wkroczy do życzliwego Strzelca, samopoczucie się poprawi, nastrój się polepszy, nabierzecie optymizmu i zaczniecie stawiać przed sobą nowe cele, zwłaszcza w dziedzinie edukacji, do czego przyczyni się nów Księżyca, do którego dojdzie 23 listopada.

Wenus, władczyni waszego znaku, przebywa w Skorpionie do 16 listopada, niestety nie jest to dla niej korzystna pozycja, możecie więc poczuć się sfrustrowani i zmuszeni do walki i działania wbrew własnym zasadom, zwłaszcza w dniach 4 – 9 listopada, gdy Wenus znajdzie się w opozycji do zbuntowanego Urana i w kwadraturze do ograniczającego Saturna. Większej mocy sprawczej i zdolności do uczuć wyższych nabierzecie między 8 a 12 listopada, kiedy Wenus utworzy korzystny aspekt z Neptunem, staniecie się bardziej twórczy i skłonni do pomocy osobom chorym lub znajdującym się w gorszej niż wy sytuacji. W dniach 13 – 16 listopada pozytywne aspekty Wenus z Plutonem i Jowiszem pozwolą wyjść cało z każdej problematycznej sytuacji. 16 listopada Wenus opuści wreszcie znak, w którym nie mogła rozwinąć skrzydeł i wejdzie do życzliwego Strzelca, w którym nabierze mocy i optymizmu, stosunki międzyludzkie znacznie się poprawią, powrócą randki a nawet wyznania miłosne, w czym pomocna okaże się koniunkcja z wygadanym Merkurym od 19 do 25 listopada.

Mars w życzliwych Bliźniętach porusza się biegiem wstecznym, wasza aktywność w sprawach związanych z nauczaniem, zdobywaniem wiedzy, kontaktami międzynarodowymi i podróżami zagranicznymi nieco osłabnie, trzeba będzie powtórzyć niektóre działania i poprawić błędy, zwłaszcza między 15 a 25 listopada, gdy Mars znajdzie się w napiętym aspekcie ze zwodniczym i niepewnym Neptunem, niektóre sprawy okażą się niejasne i zagmatwane. Dopiero w ostatnich dniach miesiąca Mars w trygonie do Saturna pozwoli zaprowadzić porządek tam, gdzie do tej pory panował chaos.

Merkury także tranzytuje znak Skorpiona do 17 listopada, towarzysząc Słońcu i Wenus, skupiając uwagę na zobowiązaniach finansowych, szczególnie między 9 a 11 listopada, kiedy znajdzie się w napiętej kwadraturze z ograniczającym Saturnem. Od 13 do 17 listopada korzystne aspekty Merkurego do Plutona i dobroczynnego Jowisza zaowocują poprawą sytuacji rodzinnej i zdrowotnej, wpłyną też na lepszą komunikację w każdej dziedzinie. 17 listopada Merkury zawita do radosnego Strzelca i chociaż nie jest tam mocny wpłynie korzystne na relację w związkach, zwłaszcza między 19 a 25 listopada, kiedy znajdzie się w koniunkcji z kochająca Wenus, władczynią waszego znaku. W ostatnich dniach miesiąca sekstyl Merkurego do Saturna pomoże stworzyć zasady ułatwiające porozumienie z dziećmi oraz osobami, które darzycie uczuciem.

Czwarty Wymiar na listopad 2022 już w sprzedaży >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *