Horoskop miesięczny na listopad 2022 dla Lwa

Słońce do 22 listopada przebywa w znaku poważnego Skorpiona, kierując uwagę na sprawy rodzinne a także skłaniając do remontów oraz innych działań związanych z domem i miejscem zamieszkania. 8 listopada dojdzie do wzbudzającego wiele emocji zaćmienia Księżyca w Byku, w koniunkcji z rewolucyjnym Uranem, w opozycji nie tylko do Słońca, ale również Wenus i Merkurego i w napiętej kwadraturze do wymagającego Saturna. Dni od 7 do 9 listopada obfitować mogą w wydarzenia, których osią okaże się potrzeba niezależności i uwolnienia od ograniczeń, rozmowy i spotkania w pracy przebiegać będą w sposób burzliwy, ale ostatecznie trygon Słońca do Neptuna, pod wpływem którego pozostaniecie w dniach 13 – 17 listopada, pozwala mieć nadzieję, że znajdziecie intuicyjnie rozwiązanie dla większości problemów. Również korzystne aspekty Słońca z potężnym Plutonem i dobroczynnym Jowiszem zapowiadają między 16 a 22 listopada pozytywne sytuacje, sprzyjające inwestycjom, zwłaszcza międzynarodowym, osoby z problemami zdrowotnymi mają szanse trafić na skuteczna terapię, która wpłynie na poprawę samopoczucia. 22 listopada Słońce wkroczy do życzliwego Strzelca, obdarzy was pozytywną energią, poprawi humor i skieruje uwagę na sprawy związane z edukacją dzieci oraz podnoszeniem własnych kwalifikacji, zajmiecie się swoim hobby oraz ogólnie tym, co rozwija kreatywność i sprawia przyjemność. Nów Księżyca, do którego dojdzie 23 listopada w znaku Strzelca, sprzyja rozpoczynaniu twórczych projektów i nawiązywaniu nowych romantycznych relacji.

Wenus przebywa w znaku Skorpiona do 16 listopada, gdzie nie może rozwinąć w pełni swoich możliwości, dlatego na korzystne relacje w związkach możecie liczyć dopiero w drugiej połowie miesiąca. Od 4 do 9 listopada pełne napięcia aspekty Wenus z nieprzewidywalnym Uranem i wymagającym Saturnem wzbudzą w sercach niektórych Lwów poczucie frustracji i osamotnienia, inne osoby natomiast zapragną uwolnić się wszystkiego, co ich ogranicza, zarówno w relacjach osobistych, jak i zawodowych. W dniach 8 – 12 listopada trygon Wenus do Neptuna rozbudzi romantyczne oczekiwania, aspekt sprzyja też realizacji marzeń. Także między 13 a 16 listopada korzystne aspekty Wenus z transformującym Plutonem i szczodrym Jowiszem wpłyną na poprawę sytuacji osobistej i materialnej. 16 listopada Wenus zawita do przyjaznego Strzelca, przynosząc renesans uczuć we wszystkich związkach, relacje międzyludzkie poprawią się szczególnie między 19 a 25 listopada, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z gadatliwym Merkurym, co znacznie ułatwi komunikację.

Mars w życzliwych Bliźniętach przez cały miesiąc porusza się biegiem wstecznym, co skłoni do wycofania się z nadmiernej aktywności, zwłaszcza w relacjach z przyjaciółmi oraz osobami, podzielającymi wasze zainteresowania, jednocześnie będziecie skłonni do rozpamiętywania przeszłości i dzielenia się wspomnieniami z innymi. Zachowajcie ostrożność w swoich wypowiedziach od 15 do 25 listopada, gdyż będziecie się wypowiadać pod wpływem kwadratury Marsa do Neptuna, niektóre osoby zaczną ubarwiać swoją przeszłość i mijać się z prawdą. Ostatnie dni miesiąca natomiast pozwolą znaleźć własną prawdę i zdobyć się na szczerość, kiedy Mars znajdzie się w korzystnym aspekcie z przebywającym w przeciwległym Wodniku Saturnem.

Merkury tranzytuje znak Skorpiona do 17 listopada, towarzysząc Słońcu i Wenus, wzmacniając ich przekaz, dlatego będziecie w tym czasie bardziej skryci i mniej mobilni, szczególnie między 9 a 11 listopada, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze z ograniczającym Saturnem. Na zielone światło i łatwość w komunikacji możecie liczyć od 13 do 17 listopada, gdy Merkury utworzy korzystne aspekty z transformującym Plutonem i dobroczynny Jowiszem, niektóre Lwy czeka podróż, inne mogą łatwo zawrzeć w tym czasie międzynarodowe umowy, zwłaszcza związane z inwestycjami. 17 listopada Merkury zawita do życzliwego Strzelca, nie jest tam jednak mocny, będziecie wiec skłonni do nadmiernego gadulstwa i opowiadania o sobie każdemu, kto zechce słuchać, zwłaszcza że od 19 do 25 listopada Merkuremu towarzyszyć będzie towarzyska Wenus. W ostatnich dniach miesiąca sekstyl Merkurego do Saturna ułatwi osiągnięcie porozumienia z osobami, z którymi trudno się było do tej pory dogadać.

Czwarty Wymiar na listopad 2022 już w sprzedaży >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *