Horoskop miesięczny na listopad 2022 dla Bliźniąt

Słońce do 22 listopada przebywa w znaku Skorpiona, kierując uwagę na zdrowie oraz warunki pracy, unikajcie w tym czasie nadmiernego wysiłku i zmiany diety, bo nie będą wam służyć, zwłaszcza że 8 listopada dojdzie do zaćmienia Księżyca w Byku w mocno kłopotliwej konfiguracji, bo w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, w napiętej kwadraturze do ograniczającego Saturna i w opozycji nie tylko do Słońca, ale także Wenus i Merkurego, władcy waszego znaku. Okres od 7 do 9 listopada może odbić się niekorzystnie na zdrowiu, zwróćcie szczególną uwagę na trawienie i stan jelit, mogą też powrócić dolegliwości kręgosłupa. Dni między 13 a 17 listopada okażą się korzystne dla spraw zawodowych, szczególnie dla Bliźniąt zajmujących się każdym rodzajem twórczości, inspirację bowiem zapewni wam trygon Słońca do Neptuna. Od 18 do 22 listopada znajdziecie się pod wpływem korzystnych aspektów Słońca do Plutona i Jowisza, możecie liczyć w tym czasie na przypływ energii i determinację w dążeniu do celu, niektórym Bliźniętom uda się zrealizować inwestycję, o której od dawna marzyły, inne otrzymają propozycję pracy lub zaangażują się w międzynarodowy projekt. 22 listopada Słońce wkroczy do przeciwległego Strzelca, sprawy partnerstwa, umów oraz spraw związanych z nauką lub podróżami okażą się najważniejsze, nów Księżyca, do którego dojdzie 23 listopada, wyznaczy początek naukowej, prawniczej lub międzynarodowej współpracy.

Merkury do 17 listopada przebywa w wymagającym Skorpionie, kierując myśli na sprawy zdrowotne, zadbajcie w tym czasie o jelita i system trawienny, szczególnie od 9 do 11 listopada, gdy Merkury utworzy kwadraturę z ograniczającym Saturnem. Ewentualne trudności zdrowotne lub problemy z podwładnymi i wykonawcami zleceń uda się pokonać między 13 a 17 listopada, gdy dostaniecie się pod wpływy korzystnych aspektów Merkurego z Plutonem i Jowiszem, to również dobry moment na podejmowanie decyzji inwestycyjnych. 17 listopada Merkury zawita do przeciwległego Strzelca, gdzie jest jednak słaby, bo na wygnaniu, dlatego możecie być skłonni do uległości i podejmowania decyzji odpowiadających bardziej partnerom, zarówno osobistym, jak i biznesowym, niż dbaniu o własny interes. W ostatnich dniach miesiąca uda się wam jednak pogodzić wszystkie zależności i wyjść na prostą, do czego przyczyni się sekstyl Merkurego do Saturna.

Mars w waszym znaku przez cały miesiąc biegnie ruchem wstecznym, możecie więc mieć tendencje do marnowania energii lub kierowania jej przeciwko sobie, zwłaszcza od 15 do 25 listopada, kiedy działać będziecie pod wpływem kwadratury Marsa do zwodniczego Neptuna – pojawią się problemy z uzależnieniami, to odpowiedni moment, aby podjąć starania w kierunku uwolnienia się od nich, w pracy staniecie się podatni na manipulacje. W ostatnich dniach miesiąca sekstyl Marsa do Saturna wpłynie na skuteczność działania, szczególnie wobec spraw, które kiedyś się nie powiodły.

Wenus do 16 listopada przebywa w znaku swojego wygnania, czyli w Skorpionie, trudno w tym czasie liczyć na objawy gorących uczuć ze strony otoczenia i właściwe relacje międzyludzkie, zwłaszcza od 4 do 9 listopada, gdy Wenus utworzy problematyczne relacje z nieobliczalnym Uranem i ograniczającym Saturnem. Od 8 do 12 listopada możecie natomiast liczyć na kreatywną współpracę i miłą atmosferę w pracy, kiedy Wenus utworzy trygon z marzycielskim Neptunem. Od 13 do 16 listopada Wenus w sekstylu do Plutona a następnie w trygonie do dobroczynnego Jowisza przyczyni się do nawiązania kontaktów z osobami, które będą miały korzystny wpływ na waszą karierę zawodową. 16 listopada Wenus zawita do przeciwległego Strzelca, staniecie się dużo bardziej popularni, przyciągając do swego życia osoby pozytywnie nastawione, zwłaszcza między 19 a 25 listopada, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z Merkurym, władcą waszego znaku.

Czwarty Wymiar na listopad 2022 już w sprzedaży >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *