Horoskop miesięczny na lipiec 2024 dla Panny

Słońce przebywa w życzliwym Raku do 22 lipca, kierując uwagę na rozwój relacji rodzinnych, przyjaźni i związków z osobami podzielającymi wasze zainteresowania, nów Księżyca, do którego dojdzie w tym znaku nocą z 5 na 6 lipca, zapowiada nawiązanie ciekawej znajomości lub nowy rozdział w życiu społecznym i towarzyskim. Od 9 do 13 lipca trygon Słońca do Saturna w przeciwległych Rybach utrwali sojusze, wpłynie pozytywnie na związki, których podstawą jest wspólnota interesów i wzajemna odpowiedzialność. Między 16 a 22 lipca Słońce utworzy harmonijne aspekty najpierw z nieprzewidywalnym Uranem a następnie inspirującym Neptunem, to okazja dla osób wybierających się na wakacje do spędzenia czasu z bliską osobą na łonie przyrody, w oryginalnym i romantycznym miejscu z dostępem do morza, rzeki lub jeziora. 21 lipca pełnia Księżyca, do której dojdzie ponownie w życzliwym Koziorożcu, wpłynie na większą niż zwykle emocjonalność, zwłaszcza że towarzyszy jej sporo aspektów innych planet – Merkury, władca waszego znaku, utworzy kwadraturę z wybuchowym Uranem, zrobi się nerwowo, możliwe są szybko mijające kłótnie, jednocześnie Wenus znajdzie się w sekstylu do uszczęśliwiającego Jowisza, co wpłynie korzystnie nie tylko na Panny przebywające na urlopie, ale również na osoby pozostające w pracy, do tego trygon Marsa do Plutona rozbudzi w was wojowników, zdolnych do skutecznego przeprowadzenia swojej woli. 22 lipca rano Słońce opuści życzliwego Raka i wkroczy do rozrywkowego Lwa rozpoczynając miesiąc, w którym zazwyczaj dysponujecie mniejszym zasobem energetycznym, szczególnie w dniach 22 – 25 lipca, gdy opozycja Słońca do Plutona pozbawi was resztek sił, nadejdzie czas na odpoczynek – jeszcze tylko między 24 a 28 lipca, gdy Słońce ustawi się w sekstylu do Marsa, trzeba się będzie wykazać intelektualną i towarzyską aktywnością w pracy.

1 lipca i rano następnego dnia Merkury, władca waszego znaku, utworzy harmonijny aspekt z mediumicznym Neptunem w przeciwległych Rybach, to szansa na wykazanie się kreatywnością w negocjacjach, 2 lipca po południu już jednak wejdzie do Lwa, gdzie jest dosyć słaby, trudno wam więc będzie skorzystać z najsilniejszych stron osobowości, takich jak intelekt, dokładność i pracowitość, szczególnie między 2 a 4 lipca, gdy ustawi się w opozycji do Plutona, niektóre Panny będą musiały ulec w argumentacji przewadze partnerów, między 7 a 9 lipca natomiast, podczas sekstylu, jaki Merkury utworzy z Jowiszem, staniecie się bardziej elokwentni, gotowi przekonać innych do swoich pomysłów korzystając ze zdobytej wiedzy, także prawniczej. W nocy z 25 na 26 lipca Merkury wejdzie do waszego znaku, zaczniecie więc korzystać z mocy własnego umysłu i zdobytych doświadczeń.

Do 11 lipca powabna Wenus przebywa w życzliwym Raku, w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w harmonijnym aspekcie ze stabilizującym Saturnem w przeciwległych Rybach, to znakomity czas na umocnienie związków opartych na solidnych podstawach, możecie liczyć na wsparcie i sympatię wypróbowanych przyjaciół. Miedzy 7 a 11 lipca Wenus w sekstylu do Urana i w trygonie do Neptuna zafunduje wam uczuciowe niespodzianki, jakaś przyjaźń ma szansę przekształcić się w romantyczną relację. 11 lipca Wenus opuści życzliwego Raka i wejdzie do niefrasobliwego Lwa, do 13 lipca pozostanie w opozycji do Plutona – skryta miłość pokaże swoją mroczną stronę, poczujecie się poddani jej władzy.

Mars do 20 lipca przebywa w życzliwym Byku, jest tam jednak słaby, możecie więc zbyt impulsywnie reagować, zwłaszcza za granicą lub w relacjach międzynarodowych – w dniach od 3 do 7 lipca hamować was będzie jeszcze trygon Marsa do Saturna, aspekt sprzyja skutecznej współpracy, ale między 13 a 17 lipca, gdy Mars znajdzie się w koniunkcji z wybuchowym Uranem, mogą was ponieść emocje, niektóre Panny nawet gotowe będą zerwać ważny związek, dopiero w dniach 18 – 20 lipca, gdy Mars znajdzie się w sekstylu do Neptuna w Rybach, uda się załagodzić sytuację dzięki tolerancji i wyrozumiałości. 20 lipca Mars wkroczy do znaku Bliźniąt, do 25 lipca pozostanie w trygonie do Plutona, w pracy staniecie się wyjątkowo wymagający, ale też skuteczni w przeprowadzeniu swojej woli.

Znaki zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *