Horoskop miesięczny na lipiec 2023 dla Lwa

Słońce w Raku przebywa do 23 lipca, jest to zwykle okres osłabienia energetycznego, dlatego znakomicie nadaje się do wakacyjnego odpoczynku. W pierwszych dniach miesiąca Słońce w koniunkcji z Merkurym w korzystnych aspektach do dobroczynnego Jowisza i stabilizującego Saturna sprzyjają długoterminowym inwestycjom, niektóre marzenia wejdą w okres materializowania się w rzeczywistości, macie szansę otrzymać wymarzona pracę lub nawiązać zawodową międzynarodową współpracę. 3 lipca pełnia Księżyca w Koziorożcu rozbudzi emocje związane z własnym stanem zdrowia lub jakieś dolegliwości pojawią się u czworonożnych przyjaciół. Między 13 a 17 lipca sekstyl Słońca do Urana zaprocentuje nieoczekiwaną zawodową propozycją. 17 lipca dojdzie do nowiu Księżyca w znaku uczuciowego Raka, to znakomita okazja, aby podjąć postanowienia dotyczące swoich słabości, pamiętajcie, że to, co określamy jako wady, to często zniekształcony obraz naszych zalet. Również 17 lipca Północny Węzeł Księżycowy wycofa się do życzliwego Barana, co okaże się korzystne dla podróży, nauczania oraz podnoszenia kwalifikacji. Od 18 do 23 lipca dojdzie do trudnego energetycznie układu planet – Słońce znajdzie się w opozycji do potężnego Plutona, co zapowiada walkę, w dodatku w kwadraturze do Węzłów Księżycowych, dlatego w tych dniach należy ze szczególną uwagą podejść do spraw ochrony zdrowia, relacje z podwładnymi lub wykonawcami zleceń też okażą się trudne, jednak układ ten łagodzi trygon Słońca do Neptuna, co zapewni wam ochronę duchową, pozwoli też wykorzystać wyobraźnię i kreatywność zarówno w sprawach zdrowotnych, jak i w zarządzaniu personelem. 23 lipca Słońce wreszcie wkroczy do waszego znaku, rozpoczynając miesiąc, w którym energia będzie wzrastać z dnia na dzień, to najlepszy okres w roku, więc wykorzystajcie go jak najefektywniej.

Wenus przebywać będzie w waszym znaku wyjątkowo długo, bo aż do 9 października, ze względu na retrogradacje, w którą wejdzie 24 lipca, to znakomita okazja dla osób poszukujących swojej drugiej połówki na znalezienie prawdziwej miłości, dysponować bowiem będziecie urokiem osobistym, wdziękiem i erotycznym magnetyzmem, również Lwy nastawione na krótkie ekscytujące romanse będą miały wiele okazji do wakacyjnych flirtów, już w pierwszych dniach miesiąca, kiedy Wenus utworzy kwadraturę z nieprzewidywalnym Uranem, jakiś romans może się rozpocząć lub zakończyć. Kiedy 24 lipca Wenus zmieni bieg na wsteczny zaczniecie rozpamiętywać minione miłości, niektórzy do nich powrócą, aby skorzystać z szansy naprawy błędów, jednak rozpoczęte w tym czasie znajomości mają niewielką szansę na przetrwanie.

Również Mars przebywa w waszym znaku jeszcze do 10 lipca, możecie w tym czasie odnosić wrażenie, że coś od środka nieustannie was popędza, pierwsza dekada miesiąca okaże się korzystna dla sportowców, bo maja szansę pobić swoje rekordy, ale dla pozostałych Lwów ciągła aktywność może być trochę męcząca. 10 lipca Mars przejdzie do zapobiegliwej Panny, aktywność skierujecie na porządkowanie finansów oraz dbałość o zdrowie, w dniach 17 – 23 lipca, kiedy Mars znajdzie się w opozycji do Saturna nie uda się wam uzyskać kredytu lub dotacji a urzędnicy mogą okazać się wyjątkowo nieprzystępni.

Merkury jeszcze do 11 lipca tranzytuje znak Raka, co skłania do rozmyślań na temat targających was skrytych uczuć, zwłaszcza od 6 do 11 lipca korzystne aspekty Merkurego do innowacyjnego Urana i marzycielskiego Neptuna skłonią do planowania przedsięwzięć, które od dawna leżą wam na sercu. 11 lipca Merkury wkroczy do waszego znaku, poważne rozmyślania nie są jednak waszą mocną stroną, dlatego w okolicach 17 lipca, kiedy Merkury znajdzie się w kwadraturze do Jowisza, możecie mieć skłonność do wypowiadania się trochę „na pokaz” a także do podejmowania szybkich decyzji opartych w większym stopniu na pobożnych życzeniach, niż rozsądku, gdy w okolicach 24 lipca Merkury znajdzie się w kwadraturze do zaskakującego Urana. 28 lipca Merkury opuści wasz znak i wejdzie do pedantycznej Panny, zaczniecie planować budżet i w większym stopniu pilnować swojego stanu posiadania.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *